Grūtnieces cīņa par mīļoto, Pavlova plosīšanās un aktrises no Latvijas laukiem: nedēļa šovbiznesā

1 komentārs
Grūtnieces cīņa par mīļoto, Pavlova plosīšanās un aktrises no Latvijas laukiem: nedēļa šovbiznesā
Privātais arhīvs/Publicitātes foto

Noslēgusies vēl viena skaista nedēļa Latvijas šovbiznesā. Tā pagājusi galvenokārt mūziķa Neida zīmē – jau nākamnedēļ notiks meiteņu atlase mūziķa video klipam. Taču ne tikai Neids satraucis nācijas prātus šonedēļ. Skaties.lv piedāvā pēdējo dienu karstāko šovbiznesa notikumu apkopojumu, lai tu allaž būtu lietas kursā par to, ko draugi un kolēģi runā pie kafijas tases.

Jaunās aktrises no Latvijas malu malām

Šī nedēļa daļai Skaties.lv lasītāju pagāja balsojot par jaunā mūziķa Neida jeb Nika Endziņa videoklipa aktrisēm. Nu balsojums ir noslēdzies, un jau nākamnedēļ 25 daiļavas no visas Latvijas ieradīsies Skaties.lv, laai tiktos ar pašu Neidu, un mūziķis izvēlēsies četras, kuras filmēsies klipā.

Kura būs Neida meitene?

Vai tā būs skaistā Ksenija no Bauskas, kura iepatikusies arī pašam mūziķim? Apskati šeit!

Vai tā būs Loreta no Viļakas,  par ko nācija nebeidz runāt? Lasi interviju te!

Vai arī Neida sirdi iekaros skaistule Liāna no Rēzeknes?

Apskati visas konkursa dalībnieces!

Sanitas nedienas ar līgavaiņa bijušo

Šajā nedēļā beidzot neklusēt par kādu nelāgu lietu izlēma ”Lauku sētas” zvaigzne Sanita Rozenberga. Sieviete, kura šobrīd ir grūtniecības astotajā mēnesī, atklāja, ka jau ilgstoši viņu neliekot mierā līgavaiņa un gaidāmā bērniņa tēva bijusī draudzene. Šī sieviete pat gājusi tiktāl, ka iesūdzējusi Sanitu tiesā par emocionālu vardarbību pret bērniem. Plašāku stāstu lasi te!

Izdzirdējusi par notikušo, palīgā draudzenei metās Dānijā dzīvojošā Violeta Stepanova, kura vēlējās publiski atklāt savu stāsta versiju par to, kā par vīriešiem cīnās Aizkrauklē. Violetas versiju baudi šeit!

Foto: skaistā mamma Sanita

Pavlova plosīšanās

Nedēļas vidū TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” fanus šokēja modes mākslinieka Aleksandra Pavlova kārtējie skarbie izteicieni. Eksperts paziņoja, ka, ja sieviete nevar atļauties kleitu, lai staigā plika!

Taču Latvijas sievietēm skarbi vīrieši patīk! Neskatoties ne uz ko, Pavlovs aptaujā atzīts par dāmu mīluli! Lasi šeit!

1 komentārs