Komentāri
Grupa Sigma Zirgu ielas koncertzālē prezentēs debijas albumu
Grupa Sigma. Foto: Kristaps Kalns

Trešdien, 11. martā, plkst. 20.00 Zirgu ielas koncertzālē izskanēs pašmāju grupas Sigma koncerts Sazaroto taku dārzs, kurā tiks prezentēts ansambļa debijas albums, informē mūziķu pārstāve Dita Ābola.

Koncertā izskanēs albumā iekļautās dziesmas, mūziķu komponētie skaņdarbi teātra izrādēm, kā arī Dzejkoncertā izskanējušās melodijas ar latviešu dzejnieku tekstiem.

Koncerta skatuves iekārtojumu veidos māksliniece Laura Feldberga, kas starptautiski pazīstama ar saviem neparastajiem objektu un vides instalāciju darbiem, sadarbībā ar talantīgo gaismu mākslinieku Jāni Sniķeru, kurš līdz šim jau piedalījies dažādu iestudējumu veidošanā Nacionālajā teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, kā arī vairākos nevalstiskajos teātros.

“Man ir liels prieks, ka koncerta veidošanā mums bija iespēja strādāt ar tik talantīgiem māksliniekiem kā Laura Feldberga un Jānis Sniķers, kuri vienkāršu grupas Sigma debijas albuma prezentācijas koncertu pārvērtīs vienreizējā audiovizuālā mākslas darbā,” stāsta grupas vokālists Jānis Ozoliņš.

Pēdējās biļetes pieejams Biļešu paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv. Ieeja Zirgu ielas koncertzālē, Kaļķu ielā 11a (ieeja no Zirgu ielas) no plkst. 19.00, koncerta sākums plkst. 20.00.

Grupas Sigma Bandcamp vietnē grupasigma.bandcamp.com/releases iespējams iegādāties arī koncerta biļeti kopā ar albuma digitālās lejupielādes kodu – albums lejupielādei būs pieejams 11. marta rītā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl