Grupa Otra puse Sieviešu dienā koncertēs Palladium

Komentāri
Grupa Otra puse Sieviešu dienā koncertēs Palladium
Publicitātes foto

8. martā koncertzālē Palladium ar īpašo mīlestībai veltīto programmu Tu esi kā zieds uzstāsies Latvijas romantiskā popmūzikas grupa Otra puse, informē grupa menedžments.

”Lai kā šie svētki vienubrīd tika noliegti, mēs redzam, ka cilvēki tos svin. Jo mīļu vārdu un ziedu dāvināšanas, it īpaši sievietēm, nekad nevar par daudz. Tad kāpēc lai mēs nenosvinētu sieviešu dienu ar skaistu koncertu?” jautā Otras puses līderis un solists Normunds Pauniņš: ”Protams, uz koncertu aicinām ne tikai sievietes. Gaidām visus, kurus iepriecina mūsu mūzika.”

8. marta koncertā Otra puse atskaņos gan savus populārākos hitus – Vēstules, Ieskaties, Nakts vai Rīts, Dievs dod, Pēc lietus, gan dziesmas no albuma Uzzīmē mani, turklāt daudzas no tām – jaunā, mūsdienīgā aranžējumā. Būs arī skaņdarbi akustiskā izpildījumā, kur Normunda Pauniņa vokālu papildinās Ivara Kurpnieka klaviermeistarība, Jāņa Čubara akustiskās ģitāras spēle, Mārtiņa Lindes perkusijas.

Koncertā klausītājus gaida arī patīkams pārsteigums – viesmākslinieces Antra Stafecka un Aija Andrejeva, kura apsolījusi atsteigties ciemos pie Otras puses taisnā ceļā no sava solokoncerta. Ar Antru Stafeku grupai jau izveidojusies cieša sadarbība, un kopā ar Normundu Pauniņu iedziedāta grupas dziesma Uzzīmē mani, kas pēc ierakstīšanas kļuva par vienu no klausītāju iemīļotākajām dziesmām visās radiostacijās.

Par sadarbību ar grupu Otra puse Antra Stafecka saka: ”Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādejādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un Otra Puse ir vistiešākā dvēseles mūzika!”.

Grupu Otra puse 1992. gadā dibinājuši Aigars Grāvers un Aigars Krēsla. Šobrīd grupas sastāvā spēlē Normunds Pauniņš (vokāls, akustiskā ģitāra), Ivars Makstnieks (sintezators, klavieres), Jānis Čubars (ģitāras) un Mārtiņš Linde (bungas, perkusijas). 2014. gadā par albumu Uzzīmē mani grupa Otra puse saņēma Mūzikas ierakstu gada balvu.

Uz Sieviešu dienai veltīto Otras puses koncertu Tu esi kā zieds 8. martā Rīgas koncertzālē Palladium biļetes var iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs. Pirmās 100 fanu biļetes tikai par 12 eiro.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl