Grupa Otra puse pirms Latvijas koncerttūres izdod singlu Mana pilsēta

Komentāri

8. martā koncertzālē Palladium grupa Otra puse sniegs īpašo, mīlestībai veltīto programmu un 14. martā ar koncertu Madonā uzsāks Latvijas koncertturneju Mana pilsēta, informē grupas menedžments.

8. marta koncertā klausītājus gaida arī patīkams pārsteigums – viesmākslinieces Antra Stafecka un Aija Andrejeva, kura apsolījusi atsteigties ciemos uz Palladium taisnā ceļā no sava solokoncerta, lai nodziedātu populāro ”pavasara himnu” Ave Pali. Ar Antru Stafeku grupai jau izveidojusies regulāra sadarbība, un duetā ar Normundu Pauniņu iedziedāta grupas dziesma Uzzīmē mani. ”Man ir liels prieks, ka varu sadarboties ar tik foršiem un talantīgiem cilvēkiem! Tādejādi varu daudz mācīties no viņiem un tai skaitā baudīt procesu! Mūzika ir mana dzīve, un Otra puse ir vistiešākā dvēseles mūzika,” pauž dziedātāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Grupai Otra puse 8. marta koncertā pievienosies Dj Rudd, ”iesildot” publiku, un trio Limonāde.

Par godu Latvijas koncerttūrei grupa Otra puse izlaidusi singlu Mana Pilsēta. Dziesma iekļauta 2013. gadā izdotajā albumā Uzzīmē mani. Dziesmas mūzikas autors ir Normunds Pauniņš un teksta autors Roberts Gobziņš, dziesmas jaunā versija tapusi Jāņa Čubara aranžijā.

14. martā Madonas kultūras namā grupa Otra puse atklās Latvijas koncerttūri Mana pilsēta. Koncertos kā viesmāksliniece uz skatuves kāps dziedātāja Antra Stafecka.

Otras puses Rēzeknes koncertā 27. martā koncertsastāvu kuplinās īpašie viesmākslinieki – grupas Borowa Mc dalībnieki Guntra Kuzmina un Sovvaļnīks. Dziesmas Uzzīmē mani un Ave Pali iegūs līdz šim nedzirdētu skanējumu, jo Normundam Pauniņam pievienosies Guntra Kuzmina. Otras puses, Guntras un Sovvaļnīka kopīgā izpildījumā varēs dzirdēt dziesmu Muna sirds.

Koncertos grupa Otra puse atskaņos gan hitus Vēstules, Ieskaties, Nakts vai Rīts, Dievs dod, Pēc lietus, gan dziesmas no albuma Uzzīmē mani, turklāt daudzas no tām – jaunā aranžējumā.

Otra puse koncertūres Mana pilsēta koncertu grafiks:

  • 8. marts – Rīga, koncertzāle Palladium
  • 14. marts – Madonas kultūras nams
  • 21. marts – Talsu kultūras nams
  • 27. marts – Rēzekne, Latgales vēstniecība Gors
  • 28. marts – Kuldīgas kultūras centrs
  • 8. aprīlis – Jelgavas kultūras nams
  • 17. aprīlis – Ādažu kultūras centrs
  • 24. aprīlis – Liepājas Olimpiskais centrs, Rožu zāle
  • 25. aprīlis – Vidzemes koncertzāle Cēsis

Biļetes nopērkamas bilesuparadize.lv un kultūras namu kasēs.

Lasi vēl