Grezni foto! Ziemassvētkos Dālija Gaile labprātāk apmeklē restorānus, ne gatavo maltīti ģimenei

5 komentāri
Grezni foto! Ziemassvētkos Dālija Gaile labprātāk apmeklē restorānus, ne gatavo maltīti ģimenei
PUBLICITĀTES FOTO

Fitnesa entuziaste Dālija Gaile dievina savu ķermeni.  Skaistule, cik bieži vien iespējams, cenšas to iemūžināt skaistās fotogrāfijās. Speciāli Ziemassvētkiem tapusi arī īpaša svētku fotosesija. Dālija atklāj savus svētku svinēšanas paradumus, kā arī parāda īpašās svētku bildes!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Dālija stāsta, ka viņai patīk Ziemassvētku gaidīšanas laiks, tas ir laiks pārdomām, mieram un savu mīļo novērtēšanai.

Seksīgi foto: fitnesa entuziaste Dālija Gaile pozē miniatūrā apakšveļā

Kāda ir īstas sievietes smarža? Pārdomās dalās fitnesa entuziaste Dālija Gaile

Sākoties decembrim, kad adventes vainagā tiek iedegta kārtējā svecīte, fitnesa skaistulīti jau pārņem svētku noskaņa.

”Papildus adventes vainagam, vienmēr iedegta skaista aromatizētā svece, kas dod prieku un noskaņu Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Galvenais izvēlēties smaržu, kas asociējas ar svētkiem un piepilda māju ar siltumu,” tā Dālija.

Svētku laikā Dālijai vienmēr mājās ir piparkūkas un mandarīni, tieši mandarīnu un piparkūku smarža, apvienojumā ar eglītes smaržu, skaistulei asociējas ar Ziemassvētkiem.

”Ģimenē būtisks rituāls ir eglītes pušķošana, mums vienmēr ir pati skaistākā, greznākā, košākā eglīte. Kamēr tā nav ideāla – pušķošana nebeidzas,” smejas Dālija.

Ziemassvētku brīnums Dālijai nozīmē būt kopā ar cilvēkiem, kuri viņai ir svarīgi un īpaši.

Pikantā fotosesijā fitnesa entuziaste Dālija Gaile parāda robežu starp seksualitāti un vulgaritāti

Draudzība starp vīrieti un sievieti pastāv! Dālija Gaile par iepazīšanos ar Aivaru Visocki

Ar gadiem skaistumkaraline sapratusi, ka dāvanas un apdāvināšana nav būtiska, jo lielākas dāvanas, jo vairāk uzsvars tiek likts uz materiālo, tad pazūd svētku patiesā nozīmē.

”Arī bagātīgi klāts svētku galds vairāk nav nozīmīgs. Patīk kopā ar ģimeni aiziet uz restorānu un koncentrēties vienam uz otru, ne gatavošanu vai ēdienu daudzveidību,” pastāsta Dālija.

Sieviete svētkos izvēlas atrasties tur, kur viņai patīk, ar tiem cilvēkiem, kuri viņai dod labas emocijas un atmiņas.

”Laulība nenozīmē atteikšanos no identitātes un pilnīgu pakļaušanos partnerim.” Skaistumkaraliene Dālija atklāj kopdzīves noslēpumu

Ziemassvētku vecītim Dālija pārstājusi ticēt agri, jo daudz skatījusies svētku filmas un sapratusi, ka vienmēr kāds par šo vecīti pārģērbjas.

”Sev Ziemassvētkos uzdāvināju jaunu fotosesiju. Vēlējos skaistas, seksīgas fotogrāfijas pie eglītes, radot elegantu, siltu svētku noskaņu,” nobeidz Dālija.

5 komentāri