Komentāri
Greja 50 nokrāsas zvaigzne filmēsies kara drāmā
Foto: EPA/ LETA

Īru aktieris Džeimijs Dornans ieguvis lomu kara drāmā par augstas nacistu amatpersonas Reinharda Heidriha slepkavības mēģinājumu 1942. gadā, vēsta britu laikraksts The Guardian.

Dornana iesaistīšanās jaunā filmā pastiprinājusi baumas, ka viņš nefilmēšoties nākamajās erotiskās franšīzes Fifty Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas) nākamajās daļās.

32 gadus vecais Dornans atveidos čehoslovāku kareivi, kurš piedalās slepkavības mēģinājumā.

Britu kinorežisora Šona Elisa kinolentei dots nosaukums Anthropoid (Antropoīds) tāpat kā slepenajai operācijai, ko ar britu specdienestu atbalstu sagatavoja un veica Čehoslovākijas trimdas valdība Londonā. 1942. gada 27. maijā britu specdienestu savervēta čehu un slovāku kaujas grupa Heidrihu smagi ievainoja, un 4. jūnijā viņš mira.

Nacisti atriebās, nopostot divus ciemus un nogalinot to iedzīvotājus.

Otru galveno lomu filmā spēlēs aktieris Kilians Mērfijs. Uzņemšana sāksies jūlijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl