Greja 50 nokrāsas trīskāršo intīmpreču noietu

Komentāri

Rekorda cienīgus rezultātus biļešu iepriekšpārdošanā demonstrē filma Greja 50 nokrāsas. Pēc starptautiska bestsellera motīviem veidotā filma daudzviet pasaulē uz kinoekrāniem nonāks tikai šajā nedēļas nogalē, tomēr par tās efektu priecājas ne vien kinoteātri, bet arī intīmpreču veikali.

Kinoapmeklētāji reti rezervē biļetes uz seansiem, kas gaidāmi pēc nedēļas un vēlāk, taču Lielbritānijā vien iepriekšpārdošanā jau pārdoti 140 tūkstoši biļešu. Tas nozīmē, ka ieņēmumi mērojami vairāk nekā 1,3 miljonos mārciņu vēl pirms filmas klajā laišanas.

Greja 50 nokrāsas apņēmušies redzēt ne tikai britu skatītāji – rekorda cienīgas biļešu rezervācijas ir arī Vācijā, Itālijā un Polijā. Filmas nonākšana uz kinoteātru ekrāniem daudzviet sakrīt ar Valentīna dienas nedēļas nogali – jau šonedēļ.

Filma ir veidota uz tāda paša nosaukuma erotiskā romāna bāzes, un seksa ainas veido apmēram sesto daļu filmas. Turklāt, tāpat kā grāmatā, būtiska loma šajās ainās ir tādām izklaidēm kā sadomazohisms.

Šā iemesla dēļ par biznesa uzplaukumu nesūdzas arī tādas organizācijas kā Londonas bargo kundžu skola, kas izglīto pārus un privātpersonas par sadomazohisma mistērijām. Arī aģentūras Reuters aptaujātajos intīmpreču veikalos atzīst Greja 50 nokrāsu efektu, ziņojot par pastiprinātu intereses pieaugumu par dažādiem mīlas priekos izmantojamiem rīkiem, kuru pārdošanas apjomi esot pat trīskāršojušies.

Filma Greja 50 nokrāsas uz Latvijas kinoekrāniem būs skatāma no piektdienas, 13. februāra.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl