Greja 50 nokrāsas trīskāršo intīmpreču noietu

Komentāri

Rekorda cienīgus rezultātus biļešu iepriekšpārdošanā demonstrē filma Greja 50 nokrāsas. Pēc starptautiska bestsellera motīviem veidotā filma daudzviet pasaulē uz kinoekrāniem nonāks tikai šajā nedēļas nogalē, tomēr par tās efektu priecājas ne vien kinoteātri, bet arī intīmpreču veikali.

Kinoapmeklētāji reti rezervē biļetes uz seansiem, kas gaidāmi pēc nedēļas un vēlāk, taču Lielbritānijā vien iepriekšpārdošanā jau pārdoti 140 tūkstoši biļešu. Tas nozīmē, ka ieņēmumi mērojami vairāk nekā 1,3 miljonos mārciņu vēl pirms filmas klajā laišanas.

Greja 50 nokrāsas apņēmušies redzēt ne tikai britu skatītāji – rekorda cienīgas biļešu rezervācijas ir arī Vācijā, Itālijā un Polijā. Filmas nonākšana uz kinoteātru ekrāniem daudzviet sakrīt ar Valentīna dienas nedēļas nogali – jau šonedēļ.

Filma ir veidota uz tāda paša nosaukuma erotiskā romāna bāzes, un seksa ainas veido apmēram sesto daļu filmas. Turklāt, tāpat kā grāmatā, būtiska loma šajās ainās ir tādām izklaidēm kā sadomazohisms.

Šā iemesla dēļ par biznesa uzplaukumu nesūdzas arī tādas organizācijas kā Londonas bargo kundžu skola, kas izglīto pārus un privātpersonas par sadomazohisma mistērijām. Arī aģentūras Reuters aptaujātajos intīmpreču veikalos atzīst Greja 50 nokrāsu efektu, ziņojot par pastiprinātu intereses pieaugumu par dažādiem mīlas priekos izmantojamiem rīkiem, kuru pārdošanas apjomi esot pat trīskāršojušies.

Filma Greja 50 nokrāsas uz Latvijas kinoekrāniem būs skatāma no piektdienas, 13. februāra.

Lasi vēl