Goran Gora sveiks pavasari ar bezmaksas koncertu

Komentāri
Goran Gora sveiks pavasari ar bezmaksas koncertu
Publicitātes foto

Kad gaisā virmo svaiga un saldena smarža, sprakšķ pumpuri un cilvēku sejās jaušams neviltots dzīvesprieks, laiks akustiskās mūzikas koncertam.

”Tā kā šogad astronomiskais pavasaris iestājas 21. martā, tad nolēmām, ka arī dzīvās mūzikas koncertvakaram ar Goran Gora labāk piedien skanēt 22. martā, skaisti ieskandinot pavasari,” teic Valmiermuižas alus tirgotavas – bufetes Rīgā pārstāvji.

Pavisam mierīgi, skaisti, ar melodijas un vārdu valdzinājumu, kas aizķer latvieša sirds stīgas dziļumu, – tāds nu solās būt vakars ar pašmāju dziesminieku Goran Gora.

Ieeja koncertā 22. martā Valmiermuižas alus tirgotavā – bufetē Rīgā, A. Briāna ielā 9a, – bez maksas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl