Komentāri

Nedēļas nogalē Gacho jeb Gatis Irbe guvis nopietnu traumu, kuras rezultātā izsludinātais Spēka tūres noslēguma koncerts Palladium 14. martā nenotiks, un tas tiek pārcelts uz 1. maiju.

”Gacho treniņlaikā ar BMX piedzīvoja smagu kritienu, kura rezultātā ir plīsusi viņa liesa. Patlaban Gatis Irbe atrodas intensīvās terapijas nodaļā, ārstu uzraudzībā un viņa dzīvībai briesmas vairs nedraud,” vēsta mūziķa pārstāvis Kaspars Jansons.

Sakarā ar atlabšanas periodu, kas noteikts aptuveni vienu mēnesi, Spēka tūres noslēguma koncerts 14. martā koncertzālē Palladium nenotiks. Koncerts pārcelts uz 1. maiju un norisināsies turpat, Palladium.

:(

A photo posted by GACHO (@gachoofficial) on

”Esmu ļoti bēdīgs, ka koncerts nenotiks iepriekš plānotajā dienā. Bet, kas ilgi nāk, tas labi nāk. Kā saka – sliktās domas ārā, labās – iekšā, un es ticu, ka ar jūsu visu labajām domām tikšu uz pekām ātrāk nekā dakteri prognozē. Tiekamies 1. maijā!” – pauž Gatis Irbe.

Visas iepriekš iegādātās biļetes ir derīgas. Ja kādu iemeslu dēļ nav iespējams apmeklēt koncertu 1. maijā, biļetes ir iespējams atgriezt Biļešu servisa kasēs līdz 23. martam. Sīkāka informācija bilesuserviss.lv.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl