FOTO un VIDEO: ”Triana Park” mēģinājuma šovs sajūsmina ”Eirovīzijas” fanus; un tas VĒL NAV VISS!!

15 komentāri

Kijevā šobrīd aktīvi notiek mēģinājumi ”Eirovīzijas” pirmajam pusfinālam, kas gaidāms jau otrdien, 9. maijā, un kurā startēs mūsu ”Triana Park”. Latvijas pārstāvji atrādījuši savu numuru, un viņu šovs izpelnījies īstu sajūsmas vētru ārzemju ”Eirovīzijas” fanu vidū.

Otrajā mēģinājumā lielākā daļa elementu jau ir tādi, kādi tie būs īstajā uznācienā ”Eirovīzijas” pusfinālā. Kā Skaties.lv atklāj grupas soliste Agnese Rakovska, gaidāmas gan izmaiņas mākslinieku skatuves tērpos – viens no mūziķiem uz skatuves kāps nu ļoti pārsteidzošā tēlā, kas nepaliks nepamanīts!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādus vēl pārsteigumus gatavo ”Triana Park”? Lasi interviju te!

Foto: tāds būs Latvijas Eirovīzijas šovs!

Tikmēr ”Eirovīzijas” fani visā pasaulē pēc ”Triana Park” pilna mēģinājuma video publiskošanas steidz paust sajūsmu sociālajos tīklos. Tiek slavēts gan Agneses un visas grupas vizuālais tēls, gan augsta līmeņa mākslinieciskais šovs, gan izpildījums.

Arī paši mūziķi ir noskaņoti pozitīvi. Kā savos sociālajos tīklos nupat norādījusi Agnese, mūziķi ir gatavi ”vest ”Eirovīziju” atpakaļ uz Rīgu”.

Video

Vai tas izdosies? Turam īkšķus jau 9. maijā, kad notiks pirmais pusfināls. Tajā Latvijas pārstāvji izlozējuši pēdējo numuru, kas tiek dēvēts par ļoti veiksmīgu. Ja viss uzdosies, mūziķi pēc tam kāps uz skatuves 13. maijā, konkursa finālā.

Foto: pirmie mēģinājumi Kijevā

Foto: Latvija pavada mūziķus uz ”Eirovīziju”. Kas viņiem somās?

TOP komentāri

 • experts
  +8 +8 0

  experts

  kopš pamainijusies balsošanas sistēma ir daudz interesantāk. bukmeikeru kantoru prognozes arī neko vairs nepasaka, vienā topā mūsējie otrā vietā citā atkal pie pēdējām. jācer uz labāko un jātur īkšķus. bet šovs tiešām izdevies, pareizi darījām, ka sūtījām Triānas parku uz Eirovīziju.
 • Kate
  +6 +6 0

  Kate

  mani mazliet biedē tas ka mūsu pusfinālā nav mums draudzīgo valstu Lietuvas, Igauņu un Īrijas. Bet nu cerams ka par veltibaidos...
 • Madara
  +6 +6 0

  Madara

  Tiešām labs! Paskatījos arī lielvalstu mēģinājumu, šogad nevienam nav nekādu baigo vizuālo efektu mūsējie uz visa fona izkatās patiešām labi! Lai izdodas, turām īkšķus!!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl