Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

Komentāri
FOTO: Pērnavas pludmalē ar skaļu ballīti izskanējis ”Weekend” festivāls
Linda Vincāne/Skaties.lv

Augusta pirmā nedēļas nogale neskaitāmiem latviešiem pagāja Pērnavā, kur trīs dienu garumā norisinājās ”Weekend Baltic” festivāls. Skaties.lv piedāvā aplūkot bildes no festivāla trešās dienas, kad ballīte sasniedza virsotni un skatītājus priecēja Martin Garrix šovs.

Trīs dienu garumā uz trim skatuvēm Pērnavā kāpa pasaulē populārākie elektroniskās un deju mūzikas izpildītāji, un vērot viņu uzstāšanās bija ieradušies viesi no visas Igaunijas, Lietuvas, Somijas, Zviedrijas, Anglijas un neskaitāmām citām valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, festivāls pulcēja arī prāvu skaitu latviešu, bet Latvijas māksliniekus Pērnavā pārstāvēja [Ex] da Bass, kura  šovu atzinīgi novērtēja arī ārvalstu viesi.

BILDES NO LATVIJAS PĀRSTĀVJA UZSTĀŠANĀS APSKATI TE!

Dejas Pērnavas pludmalē nespēja iztraucēt pat lietus, kas uznāca piektdienas vakarā, bet savu virsotni ballīte sasniedza sestdienas naktī, kad uz skatuves kāpa Martin Garrix, kurš jau kļuvis par ”Weekend” festivāla firmas zīmi un spēlēt Pērnavā atgriežas jau trešo gadu. Arī šoreiz viņa šovs nelika vilties.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl