38 komentāri
FOTO: ”Lauku sētas” Sanita pēc skaļās šķiršanās uzplaukusi kā krāšņa puķe
Sanitas privātais arhīvs

Jūlija izskaņā ”Lauku sētas” fanus pārsteidza nelāga vēsts – šova zvaigzne Sanita Rozenberga, piedzīvojusi nežēlīgu nodevību, patrieca no mājām savu līgavaini un jaunākā dēliņa tēvu Aivaru. Pāris nedēļas pēc nelāgajiem notikumiem šova zvaigzne izskatās labāk kā jebkad.

”Man iet labi – pamazām mēģinu nostāties uz kājām. Dzīvojos tikai ar mazajiem un laiku vairs nelietderīgi netērēju. Vienvārdsakot – kopā ar bērniem baudu dzīvi! Vienīgās mīlestībiņas un dārgākās personas ir tikai un vienīgi mani dēliņi,” Skaties.lv pāris nedēļas pēc šķiršanās atklāj Sanita.

PAR PĀRA SKANDALOZO ŠĶIRŠANOS VAIRĀK LASI TE!

Lai arī Sanitas dzīve šovasar ir satricinājumu pilna, viņas izskatā to nenolasīsiet! Jaunā māmiņa burtiski staro un regulāri priecē fanus ar iedvesmojošiem foto attēliem.

”Lai cik man slikti neietu, cenšos to visiem neizrādīt. Lai skauģi aizrijas – esmu laimīga un apmierināta. Man ir dēliņi, kuriem esmu vajadzīga un kuri mani mīlēs vienmēr,” tā Sanita.

TOP komentāri

 • aizkraukle
  +16 +13 -3

  aizkraukle

  ko var melot, pagājušā nedēļā vēl kopā pie veikala bija ar savu bērna tēvu. Melo visu laiku, kur var būt tik lētticīgi cilvēki.
 • Marite.
  +15 +12 -3

  Marite.

  Zel man so nozelojamo Sanitu.Ka var sevi ta pazemot publiski.Vai tad pasai nemaz nav kauna.Virietis atpakal.ZINAM UN REDZAM.
 • Spiegs
  +12 +10 -2

  Spiegs

  Tieši ta,es arī viņus redzēju kopā,un nemaz neizskatijas,ka vini būtu pašķīrušies..Un kada viņa zvaigzne ir? :D Nav ko rakstīt laikam..Es esu lauku slavenība tad.!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl