Komentāri
FOTO: kā Latvijas labākie motosportisti līksmoja sezonas noslēguma ballītē
Publicitātes foto

Pagājušajā nedēļas nogalē Just bārā pulcējās ļoti daudzi Latvijā zināmi motosportisti un telpās bija dzirdamas šo braucamrīku skaņas. Komanda Moto Mafia kopā ar draugiem, atbalstītājiem un viesiem svinēja lieliski noslēgto sezonu, un ballīte tika iemūžināta krāšņās bildēs.

Kā Skaties.lv atklāj pasākuma organizatori, Latvijas Kausa sacensībās starp 33 komandām Moto Mafia ierindojās augstajā piektajā vietā sezonas kopvērtējumā. Savukārt no sešiem komandas pilotiem četri ir uz goda pjedestāla sezonas kopvērtējumā.

Skaidrs, ka šie panākumi bija iemesls kārtīgām svinībām. “Esam pagodināti, ka klubs bija pārpildīts, varam teikt – ballīte izdevās uz visiem 100%.

Sporta sezonas laikā mēs, motosportisti, īpaši nevaram atļauties izklaidēties, jo tas atstāj iespaidu uz sportisko rezultātu, bet, kad sezona beigusies, visiem gribas kārtīgi izklaidēties un atslābināties,” neslēpj kluba pārstāvis Edgars Rutkis.

FOTO

Viesu vidū bija arī MX Moduls komandas pārstāvis Dāvis Ivanovs, treneris Kristaps Strods, kas rūpejas par puišu fiziskās sagatavotības programmu un viņa kolēģe Monta Dišlere – Kirilko, kas zināma kā spēcīgākā dāma kvadriciklu sacensībās Latvijā, daudzus puišus atstāj aiz sevis.

Arī Ralfs Reinfelds, viens no spēcīgākajiem kvadriciklu pilotiem ar draugiem izklaidējās. Savu dzimšanas dienu kopā ar motokrosa draugiem bija ieradies atzīmēt Matīss Karro, viens no zināmākajiem motosportistiem Latvijā, arī viņa retro auto bija redzams Just bar.

Savukārt viena no žilbinošākajām viešņām bija Marta Kalēja – Pasaules čempionāta un starptautiskā sporta deju festivāla Latvia Open organizatore.

Jau šīs nedēļas nogalē Just pārvērtīsies par spoku māju. Viesus, kuri ieradīsies pārģērbušies par spokiem, gaidīs pārsteigums no bāra.

Lasi vēl