Komentāri
FOTO: jau tagad ieskaties, kādu šovu šovakar sarūpējuši otrie Eirovīzijas pusfinālisti
Foto: Scanpix

Tā stunda ir situsi – jau pēc pārdesmit minūtēm uz lielās Eirovīzijas skatuves kāps Latvijas pārstāvis Justs Sirmais. Uzdevums viņam nav no vieglajiem, jo uzstāties nāksies pašam pirmajam. 

Tikmēr portāls Skaties.lv piedāvā ielūkoties fotogalerijā no šā vakara konkursa ģenerālmēģinājuma. Tajā pilnā krāšņumā var redzēt dalībnieku sarūpētos šovus, kā arī uzzināt, ko mugurā nolēmis vilkt Justs, bet ko – viņa konkurenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šovakar Eirovīzijas dziesmu konkursa otrajā pusfinālā uzstāsies Albānija, Austrālija, Baltkrievija, Beļģija, Bulgārija, Dānija, Maķedonija, Gruzija, Īrija, Izraēla, Lietuva, Norvēģija, Polija, Serbija, Slovēnija, Šveice, Ukraina un, protams, Latvija.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl