FOTO! Ielūkojies aizkulisēs, kā tapa pirmā Dzīves smalkumi rubrikas Stila eksperti epizode!

0 Komentāru
FOTO! Ielūkojies aizkulisēs, kā tapa pirmā Dzīves smalkumi rubrikas Stila eksperti epizode!
Foto: Bez Tabu Dzīves smalkumi

Uhhū! Pirmā epizode Bez Tabu Dzīves smalkumi jaunajai rubrikai Stila eksperti ir nofilmēta! Prieks, gandarījums, smiekli, jautrība, draudzība un forši cilvēki – tā īsumā var raksturot pirmās epizodes tapšanas aizkulises!

Bez Tabu Dzīves smalkumi atgriežas televizora ekrānos ar jaunu un neparastu rubriku Stila eksperti! Kā pirmās dalībnieces šoreiz piedalījās divas jaunas un skaistas meitenes – Lilija un Trīna!

Kurai veicās labāk? Kāda bija tēma? To visu uzzināsi ja rīt vakarā skatīsies raidījumu Bez Tabu plkst. 19.35, kanālā Tv3!

Spēles apraksts – katrā epizodē piedalās divi dalībnieki, kuriem noteiktā laikā jāizpilda stilistes dotais uzdevums.

Kurai no abām meitenēm – Trīnai vai Lilijai izdosies labāk par spēles pretinieku, savā īpašumā iegūs dāvanu karti 200 eiro vērtībā no tirdzniecības centra Galerija Rīga! Tas tik bija piedzīvojums!

Foto – pirmās epizodes filmēšanas aizkulises!

Domā, ka labi orientējies veikalu piedāvājumā? Tev ir laba stila un gaumes izjūta? Piesakies jaunajai Bez Tabu: Dzīves smalkumu rubrikai Stila eksperti. Pierādi, ka spēj saģērbties gājienam uz teātri, ballīti vai darba pārrunām atbilstoši etiķetei un jaunākajām modes tendencēm!

Piesakies!

    Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

    Video

    0 Komentāru