5 komentāri
FOTO: ar vētrainu ballīti uz kruīza kuģa atklāta Žorža Siksnas jubilejas koncertu sērija
Raimonds Birkenfelds

Ceturtdienas, 20. aprīļa, vakarā, iespējams, lustīgākā ballīte notika uz kruīza kuģa ”Romantika”. Tur uz skatuves kāpa leģendārais Žoržs Siksna, lai ar īpašu koncertu ieskandinātu savu lielo 60 gadu jubilejas tūri.

Jubilejas gada ieskaņas koncertā koncertā Žoržs priecēja publiku, izpildot daļu no saviem mūžam dzīvajiem ”zelta” hitiem. Skanēja gan tādi gabali kā ”Vālodzīte”, gan slavenā ”Genoveva”, gan ”Smeldzošais septembris”, bet vislielākās ovācijas, protams, izsauca ”Muļķe sirds”.

Kur Žoržs, tur izdevusies balle un kārtīgas dejas – šī patiesība apstiprinājās jau pēc pirmajām mākslinieka izdziedātajām skaņām, kad pirmie pārīši steidza izkustināt kājas uz deju grīdas.

Koncerta laikā dejas nerima ne mirkli – pie Žorža lieliskajām melodijām līksmoja kā mazi bērni un jaunieši, tā cienījama vecuma pāri, kārtējo reizi pierādot, ka šī ir mūzika, kas tuva visām paaudzēm.

Foto

Taču tiem, kuri nepaspēja uz ballīti kuģī, nav iemesla saskumt. Šis ir tikai sākums – jau maija izskaņā Žoržs sāks savu jubilejas koncertu sēriju, apbraukājot visu Latviju.

Koncertiem speciāli izlasīti visu laiku labākie mākslinieka hiti, kas apvienoti divu stundu garā programmā. Laiks meklēt savas deju kurpes!

26. maijā mūziķis Žoržs Siksna uzstāsies Alūksnē, 9. jūnijā – Liepājā, Olimpiskā centra Rožu zālē, 10. jūnijā Rēzeknes ”Gorā”, 13. jūnijā Rīgā ”Splendid Palace”, bet 23. Jūnijā Dobeles pilsdrupās Līgo vakara dižkoncerta ietvaros.

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl