Komentāri
FOTO: apskati pirmās drosminieces, kuras pieteikušās par TV6 sejām! Piesakies arī pati
Privātais arhīvs

11. oktobrī atklāta pieteikšanās uz TV6 mēneša meitenes vietu. Pirmās dienas laikā pieteikušies jau vairāki desmiti drosminieču. Nekavējies – iesniedz pieteikumu arī tu!

TV6 aicina visas spilgtās un uz piedzīvojumiem kārās sievietes pieteikties konkursam, kurā uzvaras gadījumā tiks iegūta iespēja būt to 12 sieviešu vidū, kas kļūs par TV6 mēneša meitenēm.

Sievietes, ja vēlaties jaunu un unikālu pieredzi TV kameras priekšā – nepalaidiet to garām! Šis ir īstais brīdis, lai uzdrīkstētos un ieviestu savā dzīvē krāsainību! Brīdis, lai piepildītu jau sen kārotu sapni – būt TV sejai!

FOTO: apskati pirmās drosminieces!

Ja esat drosmīgas, apveltītas ar humoru un sportisku garu, laiks izbaudīt burvīgu avantūru – piedzīvojumu kopā ar kanālu TV6, kas sniedz ikvienai no Jums spert soli pretī savam sapnim! Viss, kas jādara – līdz 24. oktobrim ziņu un izklaides portālā Skaties.lv/tv6meitene jāaizpilda pieteikuma anketa, kurai klāt jāpievieno foto.

Meitenes jau aktīvi metas šajā avantūrā – pirmās dienas laikā saņemti jau vairāki desmiti pieteikumu. Ļaujies piedzīvojumam arī tu! Piesakies šeit!

Lasi vēl