Fono Cēsis šogad notiks divas dienas

Komentāri
Fono Cēsis šogad notiks divas dienas
Publicitātes foto

Lielkoncerts Fono Cēsis 2015 norisināsies pilsētas svētku laikā – 24. un 25. jūlijā – piedāvājot bezmaksas koncertus gan Fonoklubā, gan tam piegulošajā Līvu laukumā, kā arī pirmo reizi – Cēsu pils parkā, informē bijušā mūzikas un sporta festivāla Fonofest organizatori.

Fono pārstāvis Lauris Sildniks norāda, ka aizvadītais gads bija veiksmīgs: ”Pirmkārt, ir liels prieks, ka pērn Fono Cēsis skatuve spēja pulcēt vairākus tūkstošus apmeklētāju, kļūstot par vienu no centrālajiem pilsētas svētku notikumiem. Turpinot veiksmīgo sadarbību ar pilsētas domi, esam paplašinājuši ”ballīti” līdz pat trim skatuvēm un divām dienām, kas neapšaubāmi kļūst par lielāko pasākumu, ko būsim organizējuši kopš festivāla Fonofest laikiem, turklāt tas būs pilnībā bez maksas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fono Cēsis sāksies piektdien, 24. jūlijā, kad plkst. 18.00 tiks atklāta Fonokluba un tam piegulošā Līvu laukuma skatuve, bet turpināsies jau agrā sestdienas pēcpusdienā, kad pirmo reizi Fono Cēsis darbība tiks izvērsta arī pils parkā.

Tuvākajā laikā tiks paziņoti pirmās dienas mākslinieku, kuru vidū būs gan atpazīstami pašmāju mūziķi, gan arī daži pārsteigumi no ārvalstīm. Fono Cēsis ietvaros plānots rīkot jauno grupu konkursu, sniedzot iespēju uz vienas no galvenajām skatuvēm gūt pieredzi arī uzlecošajiem mūziķiem.

2014. gada vasarā SIA Fono direktors Lauris Sildniks norādīja, ka Fono Cēsis paredzēts kā jauna tradīcija, aizstājot agrāk astoņus gadus notikušo mūzikas un sporta festivālu Fonofest.

Papildu informācija: fonoklubs.lv un facebook.com/fonoklubs

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl