“Fantastiska adrenalīna sajūta!” Ralfs Eilands pirmo reizi mācās braukt ar auto

0 Komentāru

Vai zināji, ka mūziķis Ralfs Eilands vēl ne reizi nav mācījies braukt ar automašīnu?

Pateicoties saldējuma “Super Viva” sarūpētajiem vasaras piedzīvojumiem, Ralfam beidzot ir iespēja uzzināt, kā tas ir – sēsties pie automašīnas stūres un doties jaudīgā braucienā.

Kā savaldīt mašīnu un “izņemt” pat visasākos sporta kompleksa “333” trases līkumus, – to Ralfam parādīja panākumiem bagātais autosportists un Drošas Braukšanas Skolas vadītājs – Jānis Vanks.

“Fantastiska adrenalīna sajūta,” pēc brauciena saka Ralfs.

Ja vēlies vasaru pavadīt #pirmreizīgi, izdari arī Tu kaut ko jaudīgu!

Pastāsti, ko Tu šovasar vēlies izdarīt un laimē kasti saldējuma. Kas jādara?

  • Paveic kaut ko pirmo reizi! Publicē ierakstu, foto vai video savā “Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv” profilā un pastāsti, ko Tu šovasar vēlētos izdarīt pirmo reizi savā mūžā. Ja esi jau kaut ko paveicis – arī to vari publicēt savos sociālos tīklos. Galvenais – pie saviem ierakstiem lieto mirkļbirku #pirmreizīgi.
  • Piedalies kādā no portāla Skaties.lv rīkotajiem sociālo tīklo #pirmreizīgi konkursiem! Pastāsti par savām vasaras iecerēm un piedzīvojumiem komentāros zem jebkuras #pirmreizīgi publikācijas Skaties.lv sociālajos tīklos (“Facebook”, “Instagram” vai “Draugiem.lv”). Neaizmirsti pievienot mirkļbirku #pirmreizīgi.
0 Komentāru