Eštons Kačers bērna dēļ mācās krievu valodu

Komentāri

Holivudas aktrise Mila Kunisa, kura, apmeklējot filmas Jupiteras ceļš pirmizrādi, apžilbināja visus ar savu skaistumu un lielisko fizisko formu, kļūst aizvien atklātāka sarunās par savu ģimenes dzīvi ar aktieri Eštonu Kačeru.

Jau intervijās, ko filmas Jupiteras ceļš zvaigzne sniedza pirms abu meitiņas Vaiatas piedzimšanas, dažiem izmanīgākajiem intervētājiem izdevās noskaidrot, ka Milas mīļotais vīrietis amerikāņu aktieris Kačers bērna dēļ divas reizes nedēļā pie privātskolotājas apgūst krievu valodu. Tas tāpēc, ka viņš uzskata, ka valoda ir viens no vērtīgākajiem mantojumiem, ko vecāki var nodot saviem bērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaistā ebreju izcelsmes aktrise Mila Kunisa ir dzimusi Ukrainā un uz ASV kopā ar ģimeni emigrējusi pēc PSRS sabrukuma. Tā kā viņas vecāku ģimenē runā krievu valodā, tad arī ar savu nepilnu pusgadu veco meitiņu Vaiatu aktrise runā krievu valodā. ”Arī mani vecāki ar viņu runā krievu valodā,” interneta portāla reddit.com organizētajā jautājumu un atbilžu sērijā atklāja Mila Kunisa, kura, starp citu, parasti savu privāto dzīvi nekomentē.

Meitas piedzimšana aktrisei esot dzīvi mainoša pieredze: ”Viss ir mainījies. Esmu laimīga, ka varu būt mājās ar savu bērnu. Patlaban mani nevilina kinokameras. Vaiata ir mans lielākais izaicinājums. Meitas dēļ ir mainījusies visa mana pasaules uztvere.”

Šobrīd kinoteātros visā pasaulē, arī Latvijā, demonstrē Milas Kunisas jaunāko veikumu kino jomā – asa sižeta 3D fantastikas filmu Jupiteras ceļš. Krāšņās piedzīvojumu filmas režisori un scenārija autori ir vieni no talantīgākajiem fantastikas žanra pārstāvjiem Holivudā Endijs un Lana Vačovski. Abu kontā jau ir gan godalgotā filma Mākoņu atlants, gan leģendārā Matriksa triloģija.

Lasi vēl