Eštons Kačers bērna dēļ mācās krievu valodu

Komentāri

Holivudas aktrise Mila Kunisa, kura, apmeklējot filmas Jupiteras ceļš pirmizrādi, apžilbināja visus ar savu skaistumu un lielisko fizisko formu, kļūst aizvien atklātāka sarunās par savu ģimenes dzīvi ar aktieri Eštonu Kačeru.

Jau intervijās, ko filmas Jupiteras ceļš zvaigzne sniedza pirms abu meitiņas Vaiatas piedzimšanas, dažiem izmanīgākajiem intervētājiem izdevās noskaidrot, ka Milas mīļotais vīrietis amerikāņu aktieris Kačers bērna dēļ divas reizes nedēļā pie privātskolotājas apgūst krievu valodu. Tas tāpēc, ka viņš uzskata, ka valoda ir viens no vērtīgākajiem mantojumiem, ko vecāki var nodot saviem bērniem.

Skaistā ebreju izcelsmes aktrise Mila Kunisa ir dzimusi Ukrainā un uz ASV kopā ar ģimeni emigrējusi pēc PSRS sabrukuma. Tā kā viņas vecāku ģimenē runā krievu valodā, tad arī ar savu nepilnu pusgadu veco meitiņu Vaiatu aktrise runā krievu valodā. ”Arī mani vecāki ar viņu runā krievu valodā,” interneta portāla reddit.com organizētajā jautājumu un atbilžu sērijā atklāja Mila Kunisa, kura, starp citu, parasti savu privāto dzīvi nekomentē.

Meitas piedzimšana aktrisei esot dzīvi mainoša pieredze: ”Viss ir mainījies. Esmu laimīga, ka varu būt mājās ar savu bērnu. Patlaban mani nevilina kinokameras. Vaiata ir mans lielākais izaicinājums. Meitas dēļ ir mainījusies visa mana pasaules uztvere.”

Šobrīd kinoteātros visā pasaulē, arī Latvijā, demonstrē Milas Kunisas jaunāko veikumu kino jomā – asa sižeta 3D fantastikas filmu Jupiteras ceļš. Krāšņās piedzīvojumu filmas režisori un scenārija autori ir vieni no talantīgākajiem fantastikas žanra pārstāvjiem Holivudā Endijs un Lana Vačovski. Abu kontā jau ir gan godalgotā filma Mākoņu atlants, gan leģendārā Matriksa triloģija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl