“Es nekad dzīvē neesmu pa šo ceļu braucis”! Radio ”StarFM” dīdžeji nogādā ceturto dalībnieci uz darbu un mājām

2 komentāri

Vai arī tu kādreiz esi vēlējies, lai, no rīta pieceļoties, tev ne par ko nav jādomā un lai pie tavām namdurvīm piebrauc glauna automašīna ar personīgo šoferi, un aizved tevi tavās dienas gaitās? Janai par to nav jādomā, jo viņa ir pieteikusies jaunajā radio ”StarFM” un ”Nissan QASHQAI” izaicinājumā.

Jau plkst. 7.30 no rīta radio “StarFM” dīdžejs Māris Grigalis pieripo pie Janas mājas, lai vestu viņu uz darbu. Abi ir izcili labā noskaņojumā, un Jana, ja viņai piedāvātu, būtu gatava pat stūrēt Māra vietā. Jana atklāj, ka ikdienā strādā par skolotāju, māca latviešu valodu 7. klases skolēniem.

Jana ir īsta radio “StarFM” fane un klausītāja, kā pati atzīst, viņa bez šā radio neceļas un neiet gulēt. Viņa ir piefiksējusi pa pulksteņu laikiem, kura radio programma skan konkrētā mirklī – kad viņai jābūt jau mašīnā, kad viņa ir ceļā uz darbu un kad tuvojas skolai.

Radio dīdžejs Jānis Romanovskis plkst. 17.00 ir pakaļ Janai, lai no darba viņu vestu uz mājām. Jānis Janai dienasgaismā ierāda jaunā “Nissan Qashqai” salonu un sēdekļus.

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais krosovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā “Nissan” dīlera!

2 komentāri