“Es negribu tādu automašīnu, kāda ir visiem!” Radio ”StarFM” dīdžeji nogādā trešo dalībnieku uz darbu un mājām

0 Komentāru

Vai arī tu kādreiz esi vēlējies, ka, no rīta pieceļoties, tev ne par ko nav jādomā un lai pie tavām namdurvīm piebrauc glauna automašīna ar personīgo šoferi un aizved tevi tavās dienas gaitās? Jānim par to nav jādomā, jo viņš ir pieteikusies jaunajā radio ”StarFM” un ”Nissan QASHQAI” izaicinājumā.

Šoreiz rīts radio “StarFM” dīdžejam Mārim Grigalim iesācies nedaudz vēlāk, jo Jānim uz darbu jāizbrauc 8:40. Jānis ikdienā strādā “Bitē” kā IT gurū. Vīrieši kā jau vīrieši – Māris iztaujā Jāni par automašīnām, un kā atklāj šīs dienas pasažieris, viņam nepatīk tādas automašīnas kādas ir visiem.

Vakarā Jāni savāc radio dīdžejs Jānis Romanovskis, kurš arī savu pasažieri iepazīstina ar mašīnas “Nissan Qashqai” ekstrām, kā arī pārsteidz vīrieti ar dāvanām.

“Nissan Qashqai” tiek uzskatīts par ”krosoveru karali”, un tas ir arī pelnīti – aizvadītajā gadā “Qashqai” atguva Eiropas labāk pārdotā SUV titulu. Modernām tehnoloģijām aprīkotais pilsētas SUV turpina saglabāt savu pievilcību, ar jaunām aprīkojuma iespējām tuvojoties premium līmeņa krosoveriem. “Qashqai” bija pirmais krosovers, kas veiksmīgi definēja to, ko patiesībā vēlas pircēji – ģimenei draudzīga izmēra, modernu, bet praktisku  auto ar bagātīgu aprīkojuma komplektu.

Tagad jaunais “Qashqai”  piedāvā jaunus un jaudīgākus dzinējus un 5 gadu garantiju. “Qashqai” bāzes versijas cena ir no tikai 16 900 eiro, bet jau biznesa versija ar premium klases aprīkojumu, automātisko ātrumkārbu un jaudīgu benzīna vai dīzeļdegvielas dzinēju tikai 22 990 eiro.

Lai pieteiktos izmēģinājuma braucienam vai uzzinātu vairāk par “Qashqai” apmeklējiet mājaslapu ŠEIT vai dodieties pie tuvākā “Nissan” dīlera!

0 Komentāru