“Es ēdu puķu lapas un zāli”! Ciemos pie Markus Rivas, Katrīnes Saulietes un Sandas Dejus jeb “Extra Faktora” 6. sērija!

1 komentārs

Atlases godam aizvadītas, klāt šova “X Faktors” pirmais krēslu izaicinājuma raidījums. Arī mēs,  “Extra Faktors” komanda, neatslābstam un esam gatavi ziņot par visiem jaunumiem “X Faktora” pasaulē – dalībnieku uzstāšanās, ekspertu viedokļi un īpašie viesi. Tas viss jau šajā, sestajā raidījumā!

Šoreiz tiekamies ar pirmā krēslu izaicinājuma dalībnieci Katrīni Kovaļuku, kura diemžēl krēslu pazaudēja. Meitene stāsta, ka par to īpaši nepārdzīvo, jo pašlaik mācās Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā pēdējā kursā un vēlas pabeigt mācības. Taču par nākotni dziedātāja spriež, ka plāni esot dažādi. Viens no sapņiem – būt par multfilmu balsi!

Šoreiz eksperta lomā iejūtas “influencere” Katrīne Sauliete. Katrīne ir uzņēmēja un “influencere”, kuras “Instagram” kontā ir gandrīz 55 tūkstoši sekotāju. Viņa arī ir divu meitiņu – Kortnijas un Kerijas mamma, kura arī savus bērnus ved skolot dziedāšanā! Kāds viņai likās finālistes Dionas Liepiņas priekšnesums?

Eksperti šoreiz divi – par priekšnesumiem atlasēs, kuri diemžēl neieguva no žūrijas pārstāvjiem pietiekamu skaitu JĀ, kas nozīmē, ka šie mākslinieki netika uz krēslu izaicinājumu, komentēs improvizatore Sanda Dejus! Radio SWH rīta programmas vadītāja un improvizatore Sanda Dejus ikdienā strādā ar mūziķiem un mūziku un, kā viņa pati atzīst, aptuveni nojauš, kura dziesma ir hits un kura nav! Sanda ir bijusi otrās sezonas” Extra Faktora” vadītāja un diezgan bieži uzturējusies tiešraižu laikā šova aizskatuves gaiteņos!

Taču rubrikā “Talants iet caur vēderu” viesojamies pie šova “X Faktors” vadītāja Marku Rivas! Viņš “Extra Faktora” komandai pagatavo banānu maizi un pastāsta, kā ikdienā ievēro vegānisku uzturu.

Visu sesto “Extra Faktors” epizodi skaties augstāk pievienotajā video!

1 komentārs