“Es biežāk pa nakti palieku pie viņa nekā mājās!” Šova “Mīlas kruīzs” dalībnieku atklātība atkal satikšanās “tusiņā”

8 komentāri

Pavasarī 10 drosmīgi latvieši devās “Mīlas kruīzā” uz Stokholmu – pieci puiši un piecas meitenes bija gatavi mīlas piedzīvojumiem uz “Tallink” prāmja, lai trīs dienu laikā ne tikai jautri izklaidētos, bet arī meklētu savu lielo dzīves mīlu!

Aptuveni pirms diviem mēnešiem, šova “Mīlas kruīzs” veidotāji aicināja ierasties 10 brīvām sirdīm uz “Tallink” prāmja klāja. Lai šo trīs dienu piedzīvojumu padarītu nedaudz apgrūtinošāku, dalībniekiem tika doti vairāki uzdevumi jeb sarkanās kartītes.

Pirmais pārbaudījums beigās izrādījās bija pašiem šova veidotājiem, jo viena no izvēlētajām dalībniecēm neieradās uz filmēšanu, bet viņas vietā, turpat ostas teritorijā tika uzrunāta un ceļojumā uzaicināta maigā Marija, kura daudz nedomājot arī piekrita piedzīvojumam! Vairāk skaties šeit! 

Marija dalībnieku vidū visa šova laikā izcēlās ar savu atsaucību un optimismu. Lai gan otru pusīti meitenei uz kuģa neizdevās atrast, viņa labi sapazinās ar pārējiem dalībniekiem un, cik zināms, ar dažiem vēl joprojām ir draugos, kā piemēram ar optimistisko Oļegu.

Pilnīgs pretstats Marijai šovā bija Kristaps. Lai gan varen kautrīgs, puisis šova filmēšanas laikā paspēja dažus no dalībniekiem pamatīgi izvest no pacietības, nosaucot šo pasākumu par cirku! Vairāk lasi šeit! 

Tomēr Kristaps nebija vienīgais no dalībniekiem, kurš šova laikā paspēja izcelties. Pirmajā dienā pie vakariņu galda Maira atklāja noslēpumu – viņa iepazīšanās šovā devusies ar aizņemtu sirdi – viņu mājās gaida draugs un bērns. Vairāk skaties šeit!

Maira šo trīs dienu laikā ciešāku kontaktu atrada ar Tatianu – sievieti, kurai azotē bija pāris labas anekdotes un deju soļi.

Atkal satikšanās ballīte!

Šova veidotāji visus dalībniekus uzaicināja uz atkal satikšanās ballīti vienā no Vecrīgas glaunākajiem bāriem “Paldies Latiņam”. No 10 cilvēkiem ieradās tikai četri!

Lai arī mazā sastāvā, tomēr tieši šiem dalībniekiem uz kuģa savā ziņā izdevās atrast kaut ko nedaudz vairāk kā izklaidi! Edmunds un Anita jau bija paspējuši pavadīt laiku vienā numuriņā, kamēr kuģis vēl nebija uzsācis kustību. Arī uz pasākumu abi ir ieradušies uz pasākumu, bet izrādās, ka ne tā kā pāris. Abi uztur draudzīgu kontaktu, bet savas attiecības nesasteidz.

Anita

Anita

Šī ir tikai mūsu otrā tikšanās reize. Pirmā bija šovā. Mēs neesam pāris, bet bieži sazvanāmies un sarakstāmies!

Uz ballīti ieradusies arī šova viena no pieprasītākajām un spilgtākajām dalībniecēm – Estere. Lai gan sākotnēji meiteni izvēlējās viens puisis, viņa nākamajā dienā izvēlējās citu. Tagad izrādās, ka pirmā izvēle bijusi labāka, jo dalībnieki Estere un Sergejs ir pāris!

Seksīgais Sergejs šoreiz uz ballīti nav ieradies, bet mēs tik un tā sveicam viņu ar jaunām un foršām attiecībām. Pēc visa piedzīvotā šovā, ar garu degunu beigās palika Mairis. Lai gan puisis uz kuģa otrā dienā Esteri tā teikt nocēla Sergejam, veltīja dāmai krāšņas dzejas rindas un burbuļvannā piedzīvoja ar viņu skūpstu, meitene tomēr viņu neizvēlējās.

Nu “Mīlas kruīzs” pirmā sezona ir oficiāli noslēgta. Vēlreiz paldies gan dalībniekiem, gan skatītājiem. Ja nu tomēr esi palaidis garām kādu no šova sērijām, meklē tās portālā “Skaties.lv”, vai “TvPlay.lv”!