Komentāri
Emocijas, dzīvnieki un īsta dabas daile “selfiju” izstādē Rīgā
Publicitātes foto

Mūsdienās viedtālrunis ir pārtapis par jaudīgu fotografēšanas ierīci, kas apveltīta ar plašām iespējām. Rīgā atklāta pašbilžu izstāde Vaļasprieks selfijā.

”Fotografēšana ir mans hobijs, un vislabāk man patīk uzņemt tieši ainavas. Atšķirībā no cilvēkiem daba nemēdz iebilst pret to, kā tā izskatās fotogrāfijā, tomēr konkursā iesniedzu vienu no retajiem “selfijiem”, kur esam kopā ar draudzeni, neaizmirstot arī par ainavu. Man patīk konkursi, kas neaprobežojas tikai ar like un share, bet gan prasa no dalībniekiem arī ideju un darbu,” saka viens no izstādes dalībniekiem Krists Veide.

Izstāde tapusi, iesūtot savus vaļasprieku “selfijus” sociālajā tīklā Facebook.

Samsung Galaxy A sērijas viedtālruņu “selfiju” fotokonkursa izstāde, kas atklāj iedzīvotāju iecienītākos brīvā laika pavadīšanas veidus, divas nedēļas būs aplūkojama jaunākajā Street Burgers burgernīcā, Meža ielā 4a, Rīgā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl