Eminems – pirmais reperis Vemblija stadionā

Komentāri
Eminems – pirmais reperis Vemblija stadionā

Baltais repa karalis Eminems jeb īstaja vārdā Māršals Materss 11.jūlija vakarā kļūs par pirmo savas sfēras pārstāvi, kurš publikai atrādīsies leģendārajā Vemblija stadionā Londonā. Interesanti, ka sākumā koncerts bija paredzēts slavenajā Haidparkā, bet tur viņa uzstāšanās pieteikums tika atraidīts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Anglijas galvaspilsētā Eminems pēdējo reizi uzstājās tālajā 2001.gadā, un šis viņam pagaidām būs vienīgais koncerts, jo, kā Māršals atzina BBC Radio 1, tagad uzsvars vairs netiks likts uz garām tūrēm, bet šāda veida ”lielajiem” koncertiem.

41 gadu vecais reperis 90 tūkstošu skatītāju ietilpīgajā Vemblijā tika uzaicināts uzstāties pēc tam, kad viņam neļāva uzstāties jau pieminētajā Haidparkā: ”Es biju ļoti sajūsmināts uzzinot, ka šovasar būs jāuzstājas Londonā. Vieglākais veids, kā likt man kaut ko darīt, ir to aizliegt.
Paldies Karaliskajiem Parkiem (Royal Parks), ka ļāvāt šo koncertu rīkot Vemblijam!”

Biļetes jau atrodas pārdošanā, un tās iegādāties var http://ticketmaster.co.uk.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl