Elizabete II publicē pirmo tvītu

Komentāri

Lielbritānijas karaliene Elizabete II piektdien muzeja apmeklējuma laikā publicējusi savu pirmo tvītu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Man prieks šodien atklāt Zinātnes muzeja izstādi Informācijas laikmets. Ceru, ka apmeklētāji to izbaudīs. Elizabete R.,” viņa rakstīja, novelkot vienu cimdu. Viņa atklāja jaunu Londonas Zinātnes muzeja galeriju, kas veltīta komunikācijas un informācijas vēsturei.

No tā paša tvitera konta tika nosūtīts vēl viens ziņojums, ka iepriekšējo tvītu “personīgi nosūtījusi karaliene”. Notikumam par godu tika ieviesta jauna mirkļbirka “#TheQueenTweets” jeb “karalienes tvīti”.

Elizabete II garajā valdīšanas laikā centusies neatpalikt no jaunākajām tehnoloģijām. 2001. gadā viņa dāvanā no dēla prinča Endrū saņēma mobilo tālruni, bet 2009. gadā karaliene nosūtīja savu pirmo e-pastu.

Tomēr Elizabete II neesot sajūsmā par pašbildēm, kurās viņai nereti lūdz pozēt vizīšu laikā. “Būtībā viņa teica, ka pietrūkstot acu kontakta,” intervijā žurnālam “Tatler” sacīja ASV vēstnieks Londonā Metjū Barzuns.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl