Elizabete Hērlija tēlo karalieni

Komentāri
Elizabete Hērlija tēlo karalieni
Elizabete Hērlija seriāla Karaļnams pirmizrādē. Foto: AFP/ LETA

Ar krāšņu ballīti Londonā nosvinēta seriāla Karaļnams (The Royals) pirmizrāde. Seriālu jau rāda Amerikas Savienotajās Valstīs, tikmēr medijos izskan ekspertu kritika.

Seriālā Karaļnams nav atspoguļota karalienes Elizabetes II un viņu tuvinieku ikdiena. Tā centrā ir izdomāta Lielbritānijas karaliskā ģimene, kurā valda karaliene Helēna un karalis Saimons. Viņiem ir divi bērni – princese Eleonora un princis Laiems, kurš grasās apņemt par sievu kādu meiteni vārdā Ofēlija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Seriālā galvenā lomu atveido britu aktrise un modele Elizabete Hērlija. Viņas atveidotais prototips – karaliene Helēna – ir intrigante, kura savu ģimenes godu ir gatava aizstāvēt ar jebkādiem līdzekļiem.

Seriāls jau sākts izrādīt ASV, kur tas ir saņēmis plašu ekspertu kritiku, taču seriāla autors amerikāņu rakstnieks un producents Marks Švāns uzskata, ka ASV iedzīvotājiem Karaļnams varētu patikt. Viņaprāt, ASV ir milzu interese par visu, kas notiek aiz monarhijas durvīm un kas nav ikdienā uzzināms medijos.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl