Eds Šīrans saviļņo Arēnu Rīga

Komentāri
Eds Šīrans saviļņo Arēnu Rīga
Dziedātājs un komponists Eds Šīrans (Ed Sheeran) sniedz koncertu "Arēnā Rīga". (Foto: Ieva Lūka, LETA)

Pirmdienas vakarā Arēnā Rīga uzstājās aktuālākais britu jaunais solists un komponists Eds Šīrans (Ed Sheeran).

Mūziķa otrais albums X ierindojies pirmajā vietā 12 valstu (tostarp vienlaikus Lielbritānijas un ASV) topos un vēl citu 11 valstu hitparādēs atradies vismaz 5. vietā. Par albumu Šīrans nominēts Grammy balvai.

Mūzikas straumēšanas serviss Spotify informē, ka Eds Šīrans kļuvis par visu laiku klausītāko mākslinieku. Viņa kompozīcijas klausītas vismaz 860 miljonus reižu, savukārt albums X klausīts 430 miljonus reižu.

Rīgā mūziķis kopā ar pavadošo tehniķu komandu ieradās, sešās kravas automašīnās vedot līdzi visu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu, kas iekļāva gan skaņas un gaismu aparatūru, gan oriģinālas konfigurācijas augstas izšķirtspējas LED ekrānus, uz kuriem tika demonstrētas iespaidīgas videoinstalācijas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl