5 komentāri
Dzērumu pāra izglābšanās, mīlas skandāls pēc sievas nāves un Saldus Anitas ceturtais bērns: nedēļas trači šovbiznesā
Privātais arhīvs

Aprīlis šovbiznesā sācies uz ņipras nots – notikums seko notikumam, un reizēm pat visam grūti izsekot. Ja arī tu šo pavasarīgo nedēļu lielākoties pavadīji svaigā gaisā, nebēdā – Skaties.lv ir parūpējies par to, lai tev nepaslīdētu garām ”karstākie” šovbiznesa jaunumi. Lūk, nedēļas svarīgāko lietu apskats.

Jaunās attiecības rada skandālu

Pavasara vēsmas ienākušas arī šovbiznesā – divas vietējās zvaigznes šonedēļ ziņoja par jaunām attiecībām, un abi šie paziņojumi raisīja skandālus.

Nepilnus divus mēnešus pēc sievas nāves ar paziņojumu par jaunām attiecībām klajā nāca ”Duets Sandra” Andris Brīnums. Kas ir šī sieviete? Andra stāstu lasi te!

Kā jau tas bija sagaidāms, Andra paziņojums sadalīja tautu divās nometnēs. Vieni uzskata, ka jaunai mīlai ir stipri par ātru, bet otri priecājas par to, ka mūziķis atļaujas dzīvot tālāk. Skaties.lv lūdza ekspertes komentāru šajā sakarā. Cik ātri pēc otrās pusītes nāves var atkal mīlēt? Lasi te!

Par jaunām attiecībām nupat paziņojusi arī slavenā Saldus Anita no ”Tēta nedienas Latvijā”. Kas ir Anitas jaunais mīļotais? Lasi te!

Taču Anitas stāsts ar to nebeidzas! Šova fani satraucās par šovā redzamo jauko meiteņu likteni laikā, kad mamma izklaidējas ar jauno draugu. Anita nupat nākusi klajā ar drosmīgu paziņojumu – sieviete saka, ka viņai atņamtas mātes tiesības, turklāt ir arī ceturtais bērns! Kā tā? Lasi te!

Dzērumu pāra laimīgā izglābšanās

Marta beigās visi Latvijas šovbiznesa draugi sekoja ”Patiesības spoguļa” Lauras un Mārtiņa nedienām. Jaunieši cerību pilni devās strādāt uz Nīderlandi, bet attapās murgā un bija spiesti lūgt fanu palīdzību. Kas par murgu? Spied šeit un lasi!

Fani sadzirdēja, un šīs nedēļas sākumā skaistais pāris ziņoja par laimīgu atgriešanos Latvijā. Atgriešanās stāstu un pārdomas par to, kāpēc labāk tomēr mājās, lasi te!

Tikmēr šīs nedēļas ”Patiesības” spoguļa zvaigznes Dainis un Inga no Anglijas burtiski esot ”izēsti” ”Brexit” sakarā! Viņu atklāto stāstu par pieredzi Anglijā lasi te!

Savukārt Maigonis un Dace nekur braukt neplāno. Šis pāris ir ”Patiesības spoguļa” veiksmes stāsts, un, lai to pierādītu, viņi aicina Skaties.lv ciemos! Reportāžu no Maigoņa un Daces mājām baudi te!

Jauno zvaigžņu bums

Ja tev patīk laiku pa laikam pasūdzēties par to, ka Latvijas šovbiznesā visu laiku vienas un tās pašas sejas, aprīļa sākums tevi iepriecinās – pie šovbiznesa debesīm iemirdzējušās vairākas daudzsološas sejas.

Mūzikā sevi pieteikusi skaitā Adriana Ivanova no Jēkabpils. Meitene vēl mācās skolā, bet jau nofilmējusies duetā ar vietējo reperi un nu kaļ plānus par solo karjeru. Lasi par Adrianu te!

Savukārt kā pasākumu vadītājas un aktrises jau atzinību izpelnījušās dvīņu māsas Laima un Laila no Preiļiem. Ikdienā meitenes studē ar medicīnu saistītās nozarēs, bet brīvajā laikā labprāt turpinās darboties izklaidē. Lasi par māsām te!

Foto: nedēļas galvenie varoņi

 

 

 

TOP komentāri

 • Džeina
  +2 +1 -1

  Džeina

  Būtu interesanti uzzināt, kā Laurai un Mārtiņam - vai Latvijā darbu izdodas atrast? Ka nesanāk vilties arī šeit uz vietas dzīvojot... Turu īkšķus par šo foršo pārīti.
 • Jurģis
  +2 +1 -1

  Jurģis

  Cik labi ka fani savāca naudiņu un Mārtiņš ar Lauru varēja atgriesties. Tātad mums Latvijā labu cilvēku netrūkst.
 • Arča

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl