Dzelzs vilks aicina uz koncertu Nabaklab

Komentāri
Dzelzs vilks aicina uz koncertu Nabaklab
Publicitātes foto

Gatavojot jaunu rokmūzikas albumu, piektdien, 13. martā, pēc ilgāka laika klubā Nabaklab uzstāsies rokgrupa Dzelzs vilks. Koncertā Dzelzs vilks asinās dzīvo nervu ar pilnu rokenrola jaudu no grupas labi zināmās daiļrades, kā arī ar reti atskaņotām kompozīcijām un pavisam jaunām skaņām, informē kluba pārstāvis Edgars Āboliņš.

Dzelzs vilks ir viena no pazīstamākajām latviešu rokgrupām – sešu Mūzikas ierakstu Gada balvu īpašnieki, izdevuši 13 studijas albumus, radījuši mūziku Dailes teātra izrādēm Man arī būtu bail un Tas trakais, trakais Harijs, līdztekus eksperimentējot ar tautas mūziku, kā arī sacerot skaņu celiņus laikmetīgās dejas izrādēm. Jaunākā no tām, Olgas Žitluhinas Ārā nesen ieguvusi Spēlmaņu nakts balvu kā 2014. gada labākā deja izrāde.

Grupa Dzelzs vilks pēc ilgākas radošas atkāpes dodas jauna rokmūzikas albuma virzienā, un laiku pa laikam koncertē faniem.

”Vienmēr ir lieliski izmēģināt jaunas idejas koncertā, jo, mūsuprāt, albumam ir jātop koncertos, citādi studijas ieraksts riskē kļūt par sterilu nošu kopojumu. Dzelzs vilkam tā ir pārbaudīta prakse – jaunās dziesmas rūdīt koncertos, un šī ir lieliska izdevība,” saka Juris Kaukulis, piebilstot – ”pēc ilgāka laika ar prieku atgriežamies Nabaklab, lai nosvinētu arī radio Naba atgriešanos ētera viļņos.”

Piektdienas vakarā klubā Nabaklab uzstāsies arī grupa Bloody Heels.

Nabaklab atrodas Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 12, pasākuma sākums plkst. 21:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē ticketshop.lv, un pasākuma dienā to cena pieaugs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl