Douglas make-up skola – Holivudas grims spožam vakaram!

Pievienot komentāru

Kāds ir Holivudas zvaigžņu noslēpums? Kā tās vienmēr uz sarkanā paklāja spēj izskatīties tik žilbinoši? Izrādās, viss slēpjas zināšanās par pareizo grimu attiecīgajā situācijā. Atliek vien izvēlēties atbilstošākos produktus, kas radīs vajadzīgo akcentus un notušēs nevēlamo.

Septembrī portālā ”Skaties.lv” aicinājām mūsu lasītājas pieteikties ”Douglas Make-up skolai”, lai iemācītos dažādus noderīgus grima trikus ikdienai un īpašākām reizēm. Rezultātā iespēju papildināt savas zināšanas grima mākslā ieguva sešas mūsu lasītājas.

Šoreiz modeles un arī studentes lomā vienlaikus iejutīsies Kristīne Filimonova, bet grima māksliniece Viktorija Starikova parādīs, kā izveidot efektīgu Holivudas zvaigžņu grimu. Viktorija ir veidojusi grimu dažādām žurnālu fotosesijām, kā arī veido līgavu grimus, īpaši piemeklējot attiecīgo līgavas tēlu. Tāpat viņai ir zināmi dažādi zvaigžņu triki, kā izskatīties neatvairāmi kameru priekšā.

Kristīnes grimam Viktorija izvēlas bāzi, kas veido starojošu ādu, un atgādina, ka svarīga ir piemērota tonālā krēma lietošana, proti, tas jāpielāgo kakla ādai un jāseko līdzi, lai sejas āda un kakls pēc grima uzklāšanas būtu vienā tonī. Tāpat ir svarīgi izvēlēties labu otiņu tonālā krēma uzklāšanai, lai grima kārtiņa būtu sedzoša, bet plāna. Uzacu formu Viktorija pielabo tikai ar gelu, jo Kristīnei pašai ir skaista uzacu forma.

Vistumšāk vaigi jātonē vietā, kur beidzas zobu līnija, to tad arī Kristīne Viktorijas uzraudzībā veic pati. Kristīne uzzina arī, kur un kā pareizi uzklāt hailaiteri, un iemācās ar pareizām līnijām izcelt acis. Lai redzētu, kā darbojas šie un citi grima padomu, noskaties video!

Kristīnes grimam tika izmantoti šādi produkti:

Ja arī tu vēlies satikt kādu no ”Douglas Make-up skolas” meistariem un īsā laikā apgūt vērtīgas zināšanas par sejas ādas kopšanu un dekoratīvo kosmētiku, apmeklē nodarbības tirdzniecības centros ”Spice”, ”Akropole”, ”Mols” un ”Rīga Plaza”, kā arī veikalā ”Douglas” Brīvības ielā 55. Vairāk informācijas meklē ŠEIT!