Dons atklāj, kā radīt hitu

Komentāri

Mūziķis Dons, kurš šodien izdod jaunu albumu Sibīrija, uzsāk vairāku dienu koncertsēriju koncertzālē Palladium un šogad izvirzīts arī piecām mūzikas ierakstu gada balva Zelta Mikrofons nominācijām, LNT 900 sekundēs atklāj, kā radīt dziesmu, kas klausītājiem iepatīkas un pielīp.

“Man jau liekas, – ja ieliek emociju, tas stāsts veidojas, un tas ir pa īstam, tad kāds to sadzirdēs,” stāsta Dons. “Ja emocijas ir pa īstam, kāds noteikti to sadzirdēs.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dons stāsta, ka dziesmu radīšanu saista ar konkrētiem dzīves notikumiem. “Veltīts kādam vai savīts kopā ar kādu epizodi, ko pats esmu izdzīvojis. Man tas ir pa īstam, jo tad nevaru samelot. Es vienmēr domāju par vienu un to pašu notikumu – vai tā ir bijusi iemīlēšanās vai šķiršanās, kā jau dzīvē,” stāsta mūziķis.

Šodien, 13. februārī, iznāk arī Dona jaunais albums Sibīrija. “Mēs to ilgi gaidījām. Izbraucu cauri visai, visai lielajai Sibīrijai ar vilcienu. Tas bija foršs notikums,” teic mūziķis. “Man Sibīrija saistās ar plašumu un daudz, daudz kokiem un lielu, lielu vientulību.”

Atgādinām, ka Dons kopā ar pavadošo sastāvu uz koncertzāles Palladium skatuves kāps 13., 14., 15., 17., 19., 20. un 21. februārī. Pirmie trīs koncerti ir izpārdoti, uz pārējiem biļetes nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs.

Lasi vēl