Domeniko Dolče sanikno Eltonu Džonu

Komentāri
Domeniko Dolče sanikno Eltonu Džonu
Foto: AFP/ LETA

Plašumā vēršas skandāls, ko izraisījis Eltona Džona aicinājums boikotēt itāliešu modes zīmolu Dolce & Gabbana. Mūziķa sašutuma iemesls ir Domeniko Dolčes izteikumi, kuros viņš mākslīgās apaugļošanas ceļā radītus bērnus nosaucis par ”sintētiskiem”.

Britu popmūzikas zvaigznes Eltona Džona sašutums ir saprotams – kopā ar savu dzīvesbiedru Deividu Fērnišu viņš audzina divus dēlus, kurus laidusi pasaulē surogātmāte. Padzirdot par modes dizainera Domeniko Dolčes izteikumiem, Eltons Džons meties sociālajos tīklos, aicinot boikotēt itāļu modes nama produkciju. Šis solis kopš vakardienas radījis milzu ažiotāžu un mūziķa aicinājums radījis ļoti plašu atbalstu. Arī daudzas šovbiznesa zvaigznes atsaukušās Eltona Džona aicinājumam, solot vairs nepirkt modes nama Dolce & Gabbana apģērbus.

Domeniko Dolče, kurš ir katolis, iestājas par tradicionālām ģimenēm un intervijā kādam žurnālam norādījis, ka, viņaprāt, bērniem ir jādzimst vīrieša un sievietes mīlestībā, katram bērnam ir māte un tēvs. Pēc viņa teiktā, katalogā izraudzītu donoru bērni ir sintētika. Dolče arī nosodījis sacelto ažiotāžu, norādot, ka Eltonam Džonam, kā brīvu uzskatu paudējam un aizstāvim tomēr vajadzētu respektēt, ka eksistē arī cits viedoklis.

Lasi vēl