Dolce & Gabbana jauno kolekciju izrāda grūtnieces un mātes ar bērniem

1 komentārs
Dolce & Gabbana jauno kolekciju izrāda grūtnieces un mātes ar bērniem
Foto: EPA/ LETA

Turpinoties Milānas modes nedēļai, savu jaunāko kolekciju izrādījis viens no atpazīstamākajiem itāliešu modes namiem Dolce & Gabbana. Slavenais dizaineru duets jauno kolekciju veltījis māmiņām.

Kolekcijā dominē košas krāsas. Labi piegrieztās kleitas ir rotātas ar krāsainu ziedu aplikācijām un bērniem raksturīgiem zīmējumiem. Daudz izmantotas tekstu apdrukas itāliešu un franču valodā, un galvenais vārds tajos ir mamma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai savu vēstījumu padarītu vēl paspilgtinātu, dizaineri Milānas metropoles teātra skatuvi izmantoja dzīvo bilžu radīšanai. Uz mēles kāpa arī modeles mātes cerībās, tostarp arī itāliešu topmodele un aktrise Bjanka Balti. Dažiem no dizaineru tērpiem bija radītas miniversijas, un uz mēles modeles kāpa gan ar bērniem uz rokām, gan pie sāniem.

Šī skate, tāpat kā gandrīz ikviena Domeniko Dolčes un Stefano Gabanas modes parāde 30 gadu ilgajā modes nama pastāvēšanā, izsaukusi pretrunīgu reakciju. Dizaineriem tiek pārmests, ka viņi bērnus izmantojuši kā jaunos tērpu aksesuārus. Taču modes nams šos pārmetumus noraida, jo visi bērni, kas piedalījās skatē, bija pašu nodarbināto modeļu atvases, pilnībā attaisnojot skates saukli Viva la mamma! (Lai dzīvo mamma!).

Šī nav pirmā reize, kad modes nedēļā grūtnieces iznāk uz mēles. Pērn dizainera Karla Lāgerfelda šovu noslēdza mātes cerībās esošas līgavas iznāciens.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl