Dizaineri tērpiem iedvesmu rod kino

Komentāri
Dizaineri tērpiem iedvesmu rod kino
Foto: EPA/ LETA

Ņujorkā pilnā sparā turpinās gadskārtējā modes nedēļa. Tajā ar lieliem panākumiem jaunāko kolekciju izrādījuši modes pasaules jaunpienācēji – dizaineru apvienība The Blonds.

Modes apvienība The Blonds palika uzticīga savām tendencēm un Ņujorkas modes nedēļā sanākušos skatītājus un modes apskatniekus priecēja ar jautru un skaļu šovu. Viņu modes skate iesākās ar skatītāju ovācijām un trim modelēm, kuras defilēja pa mēli Holivudas gangsteru filmu stilā, bet galvenais skates vadmotīvs bija daudzkrāsainas bikses un spilgtas korsetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dizaineri Filips un Deivids Blondi skaidro, ka šai skatei iedvesmojās no amerikāņu kino režisora Stenlija Kubrika un Čīles kino režisora Alehandro Jadorovska filmām.

Kopš sava zīmola dibināšanas 2008. gadā The Blonds ir darinājis tērpus tādām zvaigznēm kā Bejonse, Keitija Perija un Madonna.

Lai arī kopš pirmās Ņujorkas modes nedēļas 1943. gadā pagājis jau vairāk nekā pusgadsimts, tā joprojām ir viena no būtiskākajiem pasaules modes noteicējām. Dizaineriem tās ir viņu darbu pirmizrādes, bet pasaules mērogā Ņujorkas modes skate ir būtiska kā pirmā modes nedēļa gadā. Pēc Ņujorkas modes nedēļa notiek Londonā, tad Milānā un Parīzē.

Lasi vēl