Dizaineri tērpiem iedvesmu rod kino

Komentāri
Dizaineri tērpiem iedvesmu rod kino
Foto: EPA/ LETA

Ņujorkā pilnā sparā turpinās gadskārtējā modes nedēļa. Tajā ar lieliem panākumiem jaunāko kolekciju izrādījuši modes pasaules jaunpienācēji – dizaineru apvienība The Blonds.

Modes apvienība The Blonds palika uzticīga savām tendencēm un Ņujorkas modes nedēļā sanākušos skatītājus un modes apskatniekus priecēja ar jautru un skaļu šovu. Viņu modes skate iesākās ar skatītāju ovācijām un trim modelēm, kuras defilēja pa mēli Holivudas gangsteru filmu stilā, bet galvenais skates vadmotīvs bija daudzkrāsainas bikses un spilgtas korsetes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dizaineri Filips un Deivids Blondi skaidro, ka šai skatei iedvesmojās no amerikāņu kino režisora Stenlija Kubrika un Čīles kino režisora Alehandro Jadorovska filmām.

Kopš sava zīmola dibināšanas 2008. gadā The Blonds ir darinājis tērpus tādām zvaigznēm kā Bejonse, Keitija Perija un Madonna.

Lai arī kopš pirmās Ņujorkas modes nedēļas 1943. gadā pagājis jau vairāk nekā pusgadsimts, tā joprojām ir viena no būtiskākajiem pasaules modes noteicējām. Dizaineriem tās ir viņu darbu pirmizrādes, bet pasaules mērogā Ņujorkas modes skate ir būtiska kā pirmā modes nedēļa gadā. Pēc Ņujorkas modes nedēļa notiek Londonā, tad Milānā un Parīzē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl