Ventspils gatavojas lielākajam muzikālajam notikumam – skatuve sastāvēs no gandrīz 1000 (!) ekrānu moduļiem

Pievienot komentāru
Ventspils gatavojas lielākajam muzikālajam notikumam – skatuve sastāvēs no gandrīz 1000 (!) ekrānu moduļiem
DIGiTop100

Kamēr mūziķi, kuri uzstāsies DIGiTop100 šovā, mēģinājumu telpās gatavojas saviem uznācieniem, arī organizatori nesnauž: tiek veidota īpaša skatuve, kura liks aizrauties ikviena elpai!

“DIGiTop100” ir objektīvākais mūzikas tops Latvijā, kas atspoguļo mūzikas cienītāju gaumi, apkopojot iknedēļas informāciju no pasaules lielākajām, legālajām mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformām: ”Spotify”, ”Deezer”, ”Itunes”, parādot, kādu mākslinieku hīti tiek atskaņoti Latvijas Republikas teritorijā.

Speciāli lielkoncerta vajadzībām uz skatuves atradīsies teju 1000 ekrānu moduļi, kuri radīs sajūtu, ka atrodies kādas populāras, tautā mīlētas zvaigznes videoklipā, tas vien liks ķermenim vēlēties dejot! Neuztraucies, arī par to ir padomāts, uzreiz pēc “DIGiTop100” šova norisināsies afterparty, kurā līdz pat četriem rītā varēs kustināt gurnus mūzikas ritmā!

Gandrīz 1000 ekrānu moduļu, projekciju un gaismu starmešu spēles palīdzēs izcelt ikviena mākslinieka mūzikas unikalitāti un dažādību, ko varēs novērtēt mūzikas cienītāji Olimpiskā centra ”Ventspils” telpās, kā arī kanāla TV3 skatītāji!

Jau 27.janvārī lielisko skatuvi iekaros Intars Busulis, “Instrumenti”, “Mesa”, “Carnival Youth”, “The Sound Poets”, “Olas” un citi populāri Latvijas izpildītāji, kā arī īpašie ārzemju viesi – Ukrainas grupa “Estradarada”, viens no Maskavas lielākajiem ballīšu karaļiem DJ Fedor Fomin, septiņpadsmit gadus vecais dziedātājs no Somijas Īsaks Eliots, kā arī Igaunijas un Lietuvas mūzikas straumēšanas topu līderi!

Iegādājies biļetes uz pasākumu!