Beidzot būs skaidrs, kuri ir labākie! Dots starts Latvijā pirmajam digitālajam mūzikas topam

3 komentāri
Beidzot būs skaidrs, kuri ir labākie! Dots starts Latvijā pirmajam digitālajam mūzikas topam
Dināra Nikiforova

Jau sākot ar 2. decembri, katru sestdienas rītu plkst. 11.00 radio “StarFM” klausītāji īpašā raidījumā tiks iepazīstināti ar iknedēļas oficiālajiem datiem par Latvijas mūzikas klausītāju gaumi digitālajā vidē. Savukārt 2018. gada 27. janvārī Ventspilī norisināsies grandiozs šovs ”DigiTOP100”, kas tiks translēts tiešraidē TV3 un platformā TVPlay.

Šovā piedalīsies Latvijas populārākie dziedātāji un grupas, kā arī viesi no ārvalstīm, kuru kompozīcijas būs iekļuvušas Latvijā straumētākās jeb klausītākās mūzikas listē.

Latvijas mūzikas industrijas attīstībai nozīmīgais notikums ”DigiTOP100” jeb Latvijas mūzikas digitālā TOP 100 pirmo reizi Latvijā pēc oficiāliem datiem atspoguļos Latvijas mūzikas klausītāja gaumi un Latvijā populārāko mūziku digitālajā vidē, apkopojot iknedēļas datus no pasaules lielākajām legālajām mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformām kā Spotify, Deezer, Itunes u.c..

Iknedēļas apskatu par norisēm topā katru sestdienas rītu plkst. 11.00 radio StarFM ēterā vadīs Oskars Lepers.  Tops tiks publicēts portālā Skaties.lv, kā arī topa mājaslapā.

Biļetes uz ”Digitop100” ceremoniju, kas 2018. gada 27. janvārī norisināsies Olimpiskajā centrā ”Ventspils”, pieejamas Biļešu Servisā.

3 komentāri