Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 18. septembris

Liesma, Elita, Alita

Horoskops aunam

Dienas saspringtā enerģētika neļaus atslābt ne brīdi. Staigāsi kā ar rokas granātu azotē, kurai sabojājies drošinātājs. Piesātināta darba diena, kas sola arī iespaidīgus finansiālus ieguvumus, ja ne šodien, tad pavisam tuvā nākotnē.

Horoskops vērsim

Šodien tevi sagaida pārbaudījums ētikas smalko robežu pārzināšanā. Ja līdzjūtības un izpalīdzība nāks no sirds un īstajā brīdī, pasaule uzgavilēs un saņemsi atalgojumu.

Horoskops dvīņiem

Šodien visam jānotiek tikai ar plus zīmi. Atsakies no sevis ierobežošanas un līdzīgām lietām. Pastaigā pa veikaliem un iepriecini sevi, ja maks atļauj, palutini arī pārējos.

Horoskops vēzim

Darbā praktisko uzdevumu risināšana nomāks radošos centienus. Ja nepievērsīsi uzmanību detaļām, nāksies pie uzdevumiem un projektiem atkārtoti atgriezties, tāpēc apbruņojies ar pacietību un izdari līdz galam.

Horoskops lauvai

Ideāli apvienosi praktiskumu un baudkāri. Tev lieliski izdosies paust savu patieso pieķeršanos kādam īpašam cilvēkam. Tas notiks dabiski, viegli un, galvenais, partneris uzvedīsies adekvāti un nespēlēs teātri.

Horoskops jaunavai

Tavām vēlmēm vienmēr ir kāds reāls pamatiņš zem kājām. Dažas vēlmes realizēsies bez tavas līdzdalības, dažas –pateicoties tavai punktualitātei un lielajai uzcītībai.

Horoskops svariem

Fantāzijas un neskaidras vīzijas vajās tavu nemierīgo dvēseli. Daudzsološie sapņi gan neiegūs konkrētas aprises, tomēr sniegs iekšēju mierinājumu. Iespējams, tu šādi vilcini laiku, lai neķertos klāt kādai būtiskai problēmai.

Horoskops skorpionam

Spoža āriene un labs fiziskais tonuss ir priekšnoteikums panākumiem. Šodien nežēlo līdzekļus un laiku, lai sevi uzpostu un justos īpašs. Noskaņojums iegūs meditatīvi sapņainas aprises.

Horoskops strēlniekam

Vari iegūt visu, ko vēlies, bet pakāpeniski un lēnām. Daudznozīmīgo attiecību jomā ieņem pasīvā gaidītāja pozīciju, kad pienāks īstais brīdis rīkoties, neaizšauj garām mērķim.

Horoskops mežāzim

Darījumos vajadzētu izvairīties no sava spēka demonstrēšanas, bet neļaujot arī citiem ar tevi apieties kā ar mazo bērnu. Intelekts un prāts šodien draudzējas ar intuīciju, bet necenšas paturēt savas domas pie sevis, kas var radīt vienu otru saspringtu brīdi.

Horoskops ūdensvīram

Viegli saspringtais noskaņojums tevi neatstās visas dienas garumā un pa ceļam vēl pamanīsies uzšķilt vienu otru neiecietības dzirksti. Kavējoties romantiskos sapņos, var dzimt kārdinājums kādu no savām virzījām arī realizēt.

Horoskops zivīm

Šodien visi līdzekļi mērķu sasniegšanai nebūs vienlīdz labi un atbalstāmi. Izvēlies diplomātiju, taktu un grāciju. To var paust ar komplimentu, līdzjūtību vai neuzkrītošu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Kā baudīt labu mūziku par velti, neapkrāpjot mūziķus? Iesaka Elita Mīlgrāve

Kā baudīt labu mūziku par velti, neapkrāpjot mūziķus? Iesaka Elita Mīlgrāve

Jau 27. janvārī Olimpiskajā centrā ”Ventspils” norisināsies mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” lielkoncerts, kurā uz vienas skatuves tiksies populārākās Latvijas mūzikas zvaigznes, kā arī viesi no ārvalstīm. Par spīti tam, ka 45% Latvijas iedzīvotāju klausās legāli pieejamu mūziku, ir daudzi, kuri nesaprot, ko nozīmē mūzikas straumēšana, ne to, kā veidojas DIGiTop100 tops – kā nekā neviens taču nebalso! Visu no pašiem pamatiem izskaidro galvenā organizatore, ”LaMPA” priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

A klases transports no lidostas, labākās viesnīcas un... masāža! Ventspilī ārzemju mūziķi tiks uzņemti karaliski

A klases transports no lidostas, labākās viesnīcas un... masāža! Ventspilī ārzemju mūziķi tiks uzņemti karaliski 1

Straujiem soļiem tuvojas 27. janvāris, kad Ventspilī norisināsies viens no lielākajiem Latvijas mūzikas dzīves notikumiem – mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” grandiozais šovs. Kā jau zināms, šovā piedalīsies arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Skandināvijas, Krievijas un Ukrainas. Ir teiciens – jo lielāka zvaigzne, jo lielākas prasības! Ielūkojies “DIGiTop100” Ukrainas un Krievijas zvaigžņu ”raideros”.

Foto: kā top balvas gada lielākajam mūzikas notikumam Ventspilī?

Foto: kā top balvas gada lielākajam mūzikas notikumam Ventspilī?

Straujiem soļiem tuvojas viens no lielākajiem notikumiem pašmāju mūzikā – pats pirmais “DIGiTop100” lielkoncerts, kas 27. janvārī norisināsies Ventspils Olimpiskajā centrā. Tajā vakarā skatītāji ne tikai dzirdēs daudz un dažādus māksliniekus, bet arī būs liecinieki balvu sadalei astoņās nominācijās. Devāmies ciemos pie balvu izgatavotājiem, lai apskatītu, kā tās top.