Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Ceturtdiena, 22. marts

Tamāra, Dziedra, Gabriels, Gabriela

Horoskops aunam

Lai iepriecinātu citus un apmierinātu savas vajadzības, nāksies piepūlēties. Uzņemies tikai ātri izdarāmus darbus, jo sarežģītām un garām distancēm tev nepietiks izturības.

Horoskops vērsim

Darba nolūkos būtu ieteicams doties pieredzes apmaiņas komandējumos vai piedalīties izglītojošos kursos. Šodienas galvenā tēma ir viss, kas saistās ar ārzemju partneriem un tirdzniecību.

Horoskops dvīņiem

Šodien izdosies uzlabot un pieslīpēt savus starpnieka un vidutāja talantus. Ja esi jurisprudences kalps, šī ir viena no tām dienām, kad vari sasniegt profesionālo triumfu.

Horoskops vēzim

Būsi optimisma un entuziasma iedvesmots, lai ķertos klāt tām dzīves sfērām, kur nepieciešama jaunu iemaņu apgūšana. Pratīsi veikli apvienot savus tiešos darba pienākumus ar radošu privātu projektiņu.

Horoskops lauvai

Palielināsies vajadzība pēc emocionālas saskarsmes. Attiecībās ar dzīvesbiedru, darba partneriem būs pieaugoša intensitāte, kuru nedrīkst novest līdz spriedzei. Šodien visu var nokārtot visiem iesaistītajiem draudzīgi vienojoties.

Horoskops jaunavai

Tevi šodien vilks uz transcendentālām pieredzēm un būs vēlme izpētīt, kas atrodas aiz apvāršņa. Apkārtējie gan neļaus galīgi ieslīgt savos sapņos, būs arī jāpastrādā. Centies apvienot patīkamo ar neatliekamo.

Horoskops svariem

Ja sajūti sevī spēku un pieaugošu entuziasmu, vari droši uzņemties vissarežģītāko un izaicinošāko uzdevumu izpildi. Saviļņojums ražos nepieciešamo adrenalīnu, tāpēc nebūsi apturams un pārspējams.

Horoskops skorpionam

Ja tu neieņem augstu amatu, nemēģini slēgt darījumus un rīkoties pārsniedzot savu pilnvaru robežas. Neuzņemies slepena padomdevēja vai samierinātāja lomu, bet nokārto savas saistības.

Horoskops strēlniekam

Visas šodienas veiksmes būs dēļ efektīvas rīcības un domāšanas sintēzes, bet visas neveiksmes radīsies dēļ steigas un nepietiekamas iedziļināšanās pētāmajā jautājumā.

Horoskops mežāzim

Šodien vari sevi palutināt gan ar kādu baudkāru iegribu apmierināšanu, gan ar nepārvaramu vēlmi iztērēt visu nesen nopelnīto naudu. Reizēm šāda iegribu apmierināšana ir veselīgāka, nekā dzelžaina piespiedu atturība.

Horoskops ūdensvīram

Pat, ja tava enerģiskā uzvedība ir pamatota, var nākties ciest dēļ vēlmes iespītēties vai visu sasteigt. Nepievērs uzmanību atšķirīgajiem uzskatiem un notiekošā vērtējumiem.

Horoskops zivīm

Ļoti emocionāli reaģēsi uz visām idejām, kuras skars tavas nākotnes perspektīvas. Nepārsteidzies, cenzdamies tās nekavējoties realizēt, bet apspriedies ar citām ieinteresētajām pusēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Kā baudīt labu mūziku par velti, neapkrāpjot mūziķus? Iesaka Elita Mīlgrāve

Kā baudīt labu mūziku par velti, neapkrāpjot mūziķus? Iesaka Elita Mīlgrāve

Jau 27. janvārī Olimpiskajā centrā ”Ventspils” norisināsies mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” lielkoncerts, kurā uz vienas skatuves tiksies populārākās Latvijas mūzikas zvaigznes, kā arī viesi no ārvalstīm. Par spīti tam, ka 45% Latvijas iedzīvotāju klausās legāli pieejamu mūziku, ir daudzi, kuri nesaprot, ko nozīmē mūzikas straumēšana, ne to, kā veidojas DIGiTop100 tops – kā nekā neviens taču nebalso! Visu no pašiem pamatiem izskaidro galvenā organizatore, ”LaMPA” priekšsēdētāja Elita Mīlgrāve.

A klases transports no lidostas, labākās viesnīcas un... masāža! Ventspilī ārzemju mūziķi tiks uzņemti karaliski

A klases transports no lidostas, labākās viesnīcas un... masāža! Ventspilī ārzemju mūziķi tiks uzņemti karaliski 1

Straujiem soļiem tuvojas 27. janvāris, kad Ventspilī norisināsies viens no lielākajiem Latvijas mūzikas dzīves notikumiem – mūzikas straumēšanas un pārdošanas topa “DIGiTop100” grandiozais šovs. Kā jau zināms, šovā piedalīsies arī viesi no Lietuvas, Igaunijas, Skandināvijas, Krievijas un Ukrainas. Ir teiciens – jo lielāka zvaigzne, jo lielākas prasības! Ielūkojies “DIGiTop100” Ukrainas un Krievijas zvaigžņu ”raideros”.

Foto: kā top balvas gada lielākajam mūzikas notikumam Ventspilī?

Foto: kā top balvas gada lielākajam mūzikas notikumam Ventspilī?

Straujiem soļiem tuvojas viens no lielākajiem notikumiem pašmāju mūzikā – pats pirmais “DIGiTop100” lielkoncerts, kas 27. janvārī norisināsies Ventspils Olimpiskajā centrā. Tajā vakarā skatītāji ne tikai dzirdēs daudz un dažādus māksliniekus, bet arī būs liecinieki balvu sadalei astoņās nominācijās. Devāmies ciemos pie balvu izgatavotājiem, lai apskatītu, kā tās top.