Diaza saņem balvu par gada sliktāko filmu

Komentāri
Diaza saņem balvu par gada sliktāko filmu
Foto: Reuters/ Scanpix

Kā ik gadu īsi pirms Oskara balvu pasniegšanas ceremonijas notikusi arī gada neveiksmīgāko filmu un aktieru godināšana, pasniedzot tradicionālās Zelta avenes.

Šogad visvairāk – četras – Zelta avenes balvas ieguva komēdija Izglābt Ziemassvētkus (Saving Christmas). Tā tika atzīta gan par gada sliktāko filmu, gan arī saņēma “aveni” par vissliktāko aktieru tēlojumu. Par sliktāko aktrisi šogad atzina Kameronu Diazu, bet sliktāko aktieri – filmas Izglābt Ziemassvētkus galvenās lomas tēlotāju Kirku Kameronu.

Aptuveni piecus ASV dolārus vērto Zelta avenes plastmasas figūriņu sliktākajām filmām pasniedz jau kopš 1981. gada. Vairumā gadījumu ne nominanti, ne arī “uzvarētāji” uz ceremoniju neierodas.

Zelta avenes žūrija nav vienīgie, kas Izglābt Ziemassvētkus atzinuši par neveiksmīgu filmu. Kino portālā IMDB tā ieguvusi visu laiku sliktāko vērtējumu, savukārt vietnē Rotten Tomatoes, kurā apkopoti kritiķu vērtējumi, tā nav ieguvusi nevienu punktu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl