Dāvids mūziķi Markus Rivu apsaukā par cietumnieku

Komentāri

Dziedātājs, dīdžejs un modelis Markus Riva, kurš nesen startēja Krievijas TV šova pusfinālā, nu pieteicis dalību dziesmu konkursā Supernova 2015 un laiž klajā videoklipu, kurā sevi apzīmējis ar vairākiem tetovējumiem, kurus skarbi nokritizējis modes mākslinieks Dāvids.

Gatavojoties iznācienam un konkursa skatuves, stilīgais mūziķis Markus Riva, kurš vairākkārt triumfējis Latvijas Stila un modes balvā, laidis klajā efektīgu videoklipu dziesmai Take Me Down. Tās klipā mūziķis savu ķermeni apgleznojis ar tetovējumiem. Tātad tie ir neīsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā raksta žurnāls Kas Jauns, ar sava ķermeņa aptetovēšanu dziedātājs un modelis sācis aizrauties pirms četriem gadiem. Viņa pirmais veikums – uz krūtīm uztetovēts vecāku dotais vārds Miķelis. ”Pirms tam kārtīgi apdomāju, ko vēlos tetovēt. Tetovējumi ir dzīves pieredze, asociācijas, labas atmiņas, ko gribas atcerēties katru dienu,” stāsta Markus Riva, kurš šo skatuves vārdu izmanto jau desmit gadus.

Nākamais tetovējums enkura veidolā tapis par godu mūziķa tēvam, kurš savulaik dienēja flotē. Tam sekojusi zvaigzne. ”Nebūt tā nav, ka domāju, ka esmu baigā zvaigzne. Man nekad nav bijis zvaigžņu slimības,” stāsta Riva. ”Caur ērkšķiem uz rozēm. Lai kaut ko sasniegtu, dažkārt jāpārvar visdažādākās grūtības. Šis tetovējums manā izpratnē simbolizē mērķtiecību,” skaidro tetovējumu īpašnieks.

Pavisam nesen uz mūziķa rokas uzradušies romiešu cipari. Šajā tetovējumā ietverts mūziķa dzimšanas gads. ”Arī manā jaunajā videoklipā apspēlēta tetovējumu tēma. Šī ideja radās, pavadot Jaungadu Itālijā,” atklāj Riva.

Viltus tetovējums – putns ar spārniem – tika zīmēts aptuveni trīs stundas un to veicis profesionālis no Kijevas, raksta Kas Jauns. Ar jaunieguvumu mūziķis padalījās sociālajos tīklos. Visskarbākos vārdus Riva izpelnījās no modes mākslinieka Dāvida: ”Cietumnieks. Piedod, bet tie putni iespārda. Kurā bērnudārzā tetovējies?”

Lasi vēl