Dāvids mūziķi Markus Rivu apsaukā par cietumnieku

Komentāri

Dziedātājs, dīdžejs un modelis Markus Riva, kurš nesen startēja Krievijas TV šova pusfinālā, nu pieteicis dalību dziesmu konkursā Supernova 2015 un laiž klajā videoklipu, kurā sevi apzīmējis ar vairākiem tetovējumiem, kurus skarbi nokritizējis modes mākslinieks Dāvids.

Gatavojoties iznācienam un konkursa skatuves, stilīgais mūziķis Markus Riva, kurš vairākkārt triumfējis Latvijas Stila un modes balvā, laidis klajā efektīgu videoklipu dziesmai Take Me Down. Tās klipā mūziķis savu ķermeni apgleznojis ar tetovējumiem. Tātad tie ir neīsti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā raksta žurnāls Kas Jauns, ar sava ķermeņa aptetovēšanu dziedātājs un modelis sācis aizrauties pirms četriem gadiem. Viņa pirmais veikums – uz krūtīm uztetovēts vecāku dotais vārds Miķelis. ”Pirms tam kārtīgi apdomāju, ko vēlos tetovēt. Tetovējumi ir dzīves pieredze, asociācijas, labas atmiņas, ko gribas atcerēties katru dienu,” stāsta Markus Riva, kurš šo skatuves vārdu izmanto jau desmit gadus.

Nākamais tetovējums enkura veidolā tapis par godu mūziķa tēvam, kurš savulaik dienēja flotē. Tam sekojusi zvaigzne. ”Nebūt tā nav, ka domāju, ka esmu baigā zvaigzne. Man nekad nav bijis zvaigžņu slimības,” stāsta Riva. ”Caur ērkšķiem uz rozēm. Lai kaut ko sasniegtu, dažkārt jāpārvar visdažādākās grūtības. Šis tetovējums manā izpratnē simbolizē mērķtiecību,” skaidro tetovējumu īpašnieks.

Pavisam nesen uz mūziķa rokas uzradušies romiešu cipari. Šajā tetovējumā ietverts mūziķa dzimšanas gads. ”Arī manā jaunajā videoklipā apspēlēta tetovējumu tēma. Šī ideja radās, pavadot Jaungadu Itālijā,” atklāj Riva.

Viltus tetovējums – putns ar spārniem – tika zīmēts aptuveni trīs stundas un to veicis profesionālis no Kijevas, raksta Kas Jauns. Ar jaunieguvumu mūziķis padalījās sociālajos tīklos. Visskarbākos vārdus Riva izpelnījās no modes mākslinieka Dāvida: ”Cietumnieks. Piedod, bet tie putni iespārda. Kurā bērnudārzā tetovējies?”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl