Dailes teātrī top Čuhņas jociņi

Komentāri
Dailes teātrī top Čuhņas jociņi
Publicitātes foto

Režisors Dmitrijs Petrenko Dailes teātrī iestudē Aleksandra Jugova lugu Čuhņas jociņi, kam dots žanra apzīmējums šūpuļdziesma veselajam saprātam 1 daļā, informē teātra pārstāve Liene Jakovļeva. Pirmizrāde notiks 18. martā Dailes teātra Kamerzālē.

Izprasījis komandējumu armijas dienestā, jauniņais Ivans dodas tālā ceļā, lai satiktu Ļudu, ar kuru iepazinies savstarpējā vēstuļu sarakstē. Fotogrāfijā viņa izskatās tā neko, bet viss labi jāapdomā. Čuhņā viss ir kā pie cilvēkiem. Ļudai ir spirts – viņa taču ir mediķe! Ko tik cilvēks nevar sarunāt un sadarīt, sadzēries spirtu? Ivanam visa dzīve vēl priekšā, un viņam ir lieli plāni. Katru dienu viņš sola sev izrauties no čuhņas. Mēs visi katru dienu solām sev izrauties no čuhņas. Katru dienu atkal no jauna solām sev…

Ivana lomā būs Kaspars Zāle. Pārējās lomas atveidos Ērika Eglija (Ļuda), Artis Robežnieks (Boriss), Ilze Vazdika (Vecene) un Ivars Auziņš (Vagona pavadonis, Majors, Orfejs).

Jauniestudējuma radošajā komandā strādā arī scenogrāfs Artūrs Arnis, kostīmu māksliniece Anastasija Golubeva un gaismu māksliniece Māra Vaļikova.

Lasi vēl