Komentāri

Galvu reibinošas izjūtas, kņudoņu vēderā, šoku un nelielu izbīli piedzīvoja puiši, kuri pirms Valentīna dienas meta izaicinājumu atrast ābola otru pusīti un devās uz aklo randiņu.

Tikai izrādījās, ka meitene, ar kuru puiši satikās, pasēdēja kafejnīcā un papļāpāja, ir profesionāla kaskadiere. Sēžoties pie jaunā Mustang stūres, izskatīgā meitene, kavalierus izvizināja ne pa jokam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl