Latvijas Daces – žilbinošas un tautā mīlētas

2 komentāri
Latvijas Daces – žilbinošas un tautā mīlētas
Valsts prezidenta kundze Dace Seisuma (Foto: Edijs Pālens, LETA)

Šodien vārda svētkus svin Daces. Šo vārdu Latvijā nes 9905 personas, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Iedzīvotāju reģistra statistikas dati. Starp viņām arī sabiedrībā zināmas dāmas.

Lūk, ko par vārda Dace nozīmi Gunnars Treimanis raksta 2002. gadā izdotajā grāmatā Vārdu noslēpumi: “Pašapzinīga, komunikabla, stingra, un, kaut arī dzīve berž Daci ar deviņiem sārmiem, viņa iziet kā uzvarētāja. Sabiedrībā jūtas kā zivs ūdenī. Analītiska, prātīga, jo visu spēj vērst uz labo, prot sarīkot sev svētkus. Priekšroku vienmēr dod darbībai, fanātiskai pārliecībai par dzīves daudzkrāsainību. Neizdāļā savu sirdi pasaulei. Veiksme viņai pati krīt rokās. Mīlestībā Dace stāv galvas tiesu augstāk par savu partneri un labprāt ielaižas attiecībās ar stabila finansiāla stāvokļa kungiem”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Portāls Skaties.lv sirsnīgi sveic visas, visas Daces, kā arī Dārtas un Doras, kurām arī šodien vārda svētki!

TOP komentāri

  • Rūta Lūse
    0 0 0

    Rūta Lūse

    Dorling Kindersley vārdnīcā: 'dace - any of several small freshwater fishes related to the carp, esp. Leuciscus leuciscus.
  • Dace

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl