Coyote Fly notiks Greja piecdesmit nokrāsas iedvesmots tērpu šovs

Komentāri
Coyote Fly notiks Greja piecdesmit nokrāsas iedvesmots tērpu šovs
Foto: George Buid, Flickr

Rīgas naktsklubā Coyote Fly Valentīna dienā, 14. februārī, notiks pasākums Fifty shades of Valentine’s Night, informē kluba pārstāve Kristīne Dombrovska.

Vakara gaitā kluba apmeklētāji varēs baudīt pikantu fetiša tērpu šovu un noklausīties ukraiņu DJ Da Queen setu. Pasākums veidots, iedvesmojoties no E.L. Džeimsas romāna Fifty Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas), kā arī no šī darba ekranizācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šogad vēlējāmies atšķirties no pārējām izklaides vietām, piedāvājot saviem viesiem Valentīna dienu nosvinēt filmas Fifty Shades of Grey noskaņās. Par pasākuma muzikālo daļu parūpēsies īpašā viešņa no Ukrainas – DJ Da Queen, kura ir ne tikai populāra savā valstī, bet arī katru nedēļu sniedz setus lielākajos Eiropas naktsklubos. Dienu iepriekš viņas sniegumu būs iespēja novērtēt Baboon Bar Tukumā,” stāsta kluba rezidents DJ Gustavito.

Kā Valentīna dienas svinību kulminācija paredzēts Coyote Fly deju grupas Dream Snake fetiša tērpu šovs, kurā dejotājas sevi parādīs neierastā ampluā, prezentējot sevi pikantāk, skarbāk un kaislīgāk. Visas nakts garumā gaidāmi dažādi pārsteigumi un loterijas.

“Iedvesmojoties gan no grāmatas, gan gaidāmās filmas, rūpīgi izvēlējāmies šova tērpus, uzrunājot Latvijā radītā apakšveļas zīmola Flash You&Me dizaineri Līvu Šteinu. Esmu pārliecināta, ka šis zīmols būs patīkams atklājums daudzām kluba apmeklētājām un tā noteikti ir lieliska izvēle jutekliskai naktij,” stāsta Coyote Fly stiliste Ramona Lazda.

Lasi vēl