Komentāri
Coyote Fly notiks Greja piecdesmit nokrāsas iedvesmots tērpu šovs
Foto: George Buid, Flickr

Rīgas naktsklubā Coyote Fly Valentīna dienā, 14. februārī, notiks pasākums Fifty shades of Valentine’s Night, informē kluba pārstāve Kristīne Dombrovska.

Vakara gaitā kluba apmeklētāji varēs baudīt pikantu fetiša tērpu šovu un noklausīties ukraiņu DJ Da Queen setu. Pasākums veidots, iedvesmojoties no E.L. Džeimsas romāna Fifty Shades of Grey (Greja piecdesmit nokrāsas), kā arī no šī darba ekranizācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šogad vēlējāmies atšķirties no pārējām izklaides vietām, piedāvājot saviem viesiem Valentīna dienu nosvinēt filmas Fifty Shades of Grey noskaņās. Par pasākuma muzikālo daļu parūpēsies īpašā viešņa no Ukrainas – DJ Da Queen, kura ir ne tikai populāra savā valstī, bet arī katru nedēļu sniedz setus lielākajos Eiropas naktsklubos. Dienu iepriekš viņas sniegumu būs iespēja novērtēt Baboon Bar Tukumā,” stāsta kluba rezidents DJ Gustavito.

Kā Valentīna dienas svinību kulminācija paredzēts Coyote Fly deju grupas Dream Snake fetiša tērpu šovs, kurā dejotājas sevi parādīs neierastā ampluā, prezentējot sevi pikantāk, skarbāk un kaislīgāk. Visas nakts garumā gaidāmi dažādi pārsteigumi un loterijas.

“Iedvesmojoties gan no grāmatas, gan gaidāmās filmas, rūpīgi izvēlējāmies šova tērpus, uzrunājot Latvijā radītā apakšveļas zīmola Flash You&Me dizaineri Līvu Šteinu. Esmu pārliecināta, ka šis zīmols būs patīkams atklājums daudzām kluba apmeklētājām un tā noteikti ir lieliska izvēle jutekliskai naktij,” stāsta Coyote Fly stiliste Ramona Lazda.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl