Cilvēka acs tuvplānā līdzinās Marsa virsmai

Komentāri
Cilvēka acs tuvplānā līdzinās Marsa virsmai
Foto: facebook/SurenManvelyan

Ik dienu mēs redzam simtiem acu, bet ne vienmēr aizdomājamies par to struktūru, kas līdzinās nezināmas planētas virsmai, saka armēņu fotogrāfs, projekta Tavas skaistās acis (Your Beautiful Eyes) īstenotājs Surens Manveljans (Suren Manvelyan).

Surens Manveljans projekta ietvaros iemūžinājis savu kolēģu, draugu, tuvinieku acis. Fotogrāfs, kurš jau gadiem pievērsies makrofotogrāfijai, neatklāj noslēpumu, kā ticis pie šiem neparastajiem uzņēmumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fotogrāfiju sērijā uzskatāmi parāda varavīksnenes jeb acs priekšējās daļas darbību, kas atbild par gaismas staru iekļūšanu acī. Katram cilvēkam varavīksnene ir unikāla, tāpat kā pirkstu nospiedumi.

34 gadus vecais S. Manveljans, kurš ikdienā strādā par fizikas skolotāju, ar fotografēšanu nodarbojas kopš 16 gadu vecuma un nu kļuvis par vietējā izklaides un dzīvesstila žurnāla Yerevan Magazine galveno fotogrāfu.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl