Četri krietni un braši draugi, kuri nav ne drosmīgākie, ne lielākie savā rajonā, bet ir varoņi! Skaties ”Muskletlieri” TV3mini

0 Komentāru
Četri krietni un braši draugi, kuri nav ne drosmīgākie, ne lielākie savā rajonā, bet ir varoņi! Skaties ”Muskletlieri” TV3mini

Katrs ir dzirdējis par drosmīgajiem cīnītājiem musketieriem, bet vai kāds pazīst arī muskletierus? TV3 Mini piedāvā iepazīties – četri mazi grauzēji, arī braši cīnītāji, kuri dēvē sevi par muskletieriem!

Četri ostas rajonā dzīvojoši draugi – divi pelēni Džozefīne un Pomdeters, žurkulēns Pikandū un kāmis Bertrams – vienmēr dodas viens otram palīgā, ja gadījušās nepatikšanas. Pāris reizes tikuši galā ar sarežģītām situācijām, viņi saprot, ka kopā spēj ļoti daudz, tāpēc apņemas strādāt komandā un palīdzēt citiem – viens par visiem un visi par vienu!

Galu galā mazo grauzēju dzīve ir gana bīstama, un briesmas uzglūn no visām pusēm – ostas tumšās ielas ir drūmas un ēnainas, viņus apdraud lielāki un nežēlīgāki sugas brāļi, viņus mēģina notvert kaķi un kaitēkļu iznīcinātāji, viņu mājokļus var iznīcināt atkritumu izvedēji vai celtniecības darbu veicēji.

Ja kāds nonācis nelaimē, ja kādam vajadzīga palīdzība vai gadījusies ķibele, ja kādam draud briesmas vai vienkārši nepieciešams drauga plecs – četri muskletieri būs klāt!

Četri krietni un braši draugi, kuri varbūt nav ne drosmīgākie, ne lielākie, ne spēcīgākie savā rajonā, un katrs atsevišķi nekad nebija domājuši, ka varētu kļūt par varoņiem, pierādīs, ka uzticama komanda un draugi, kas nepamet citus nelaimē, ir vislielākais spēks!

Viņi kā īsta supervaroņu komanda dodas misijās, kurās aizstāv vājākos, risina samilzušas problēmas un maina pasauli uz labo pusi.

Skaties jaunajā animācijas seriālā ”Muskletlieri” no 18. septembra sestdienu un svētdienu rītos plkst. 7.35 un pēcpusdienās plkst. 16.15 TV3 Mini!

0 Komentāru