Pēc pusstundas brauciena nonākt kā uz citas planētas

Komentāri

Ja vēl nezini, ko plāno darīt brīvdienās, bet vēlies to pavadīt dabā, rīdziniekiem varam ieteikt vietiņu, kura nepaņems lielu laiku ceļā un sniegs neaizmirstamas emocijas. Ķemeri un to nacionālais dabas parks.

Ķemeru nacionālā parka sirds ir Ķemeri gan ar visu savu kultūrvēsturisko mantojumu, gan sērūdeņiem un dūņām. Šajā vietā sākas diezgan daudz maršruti, kā arī ir apskates objekti pašos Ķemeros. Tas ir Rīgai tuvākais parks, kas daļēji ietilpst arī Jūrmalas teritorijā, līdz ar to ir ļoti viegli sasniedzams gan ar vilcienu, gan cita veida sabiedrisko transportu. Pusstundas brauciens, un nonāc pavisam citā pasaulē – mežonīgas neskartas dabas vidū.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl