15 komentāri

Kopš piektdienas, 27. maija, Smiltenes Tepera ezeru rotā peldošā strūklaka. Strūklakas augstums ir desmit metri, un tā aprīkota ar gaismām, lai vērotājus priecētu gan diennakts tumšajā, gan gaišajā laikā.

Strūklaka darbadienās no pirmdienas līdz ceturtdienai, kā arī svētdienās darbosies no plkst. 10.00-24.00, savukārt piektdienās un sestdienās no plkst. 10.00-1.00. Tā turpmāk papildinās Tepera ezera labiekārtoto apkārtni, sniedzot Smiltenes novada iedzīvotājiem un viesiem estētisku baudījumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ezera gleznainā apkārtne ir iecienīta smilteniešu un pilsētas viesu atpūtas vieta. Tepera ezera apkārtni un Veco parku cilvēki ir iemīļojuši nesteidzīgām pastaigām, sportošanai un dabas baudīšanai.

Ja sen neesi bijis, krietns iemesls apciemot trīs pakalnu pilsētu Vidzemē, sauktu arī par latviskāko pilsētu – Smilteni!

Foto

Video

TOP komentāri

 • sirje
  +15 +15 0

  sirje

  un tā katrā pilseta un ciematā ,kas tas būtu par skaistumu latvijad 100gadei cilvēkiem kur acis priecēt
 • Kaža
  +7 +7 0

  Kaža

  Neesi kretīns un nesalīdzini ostas pilsētas un mazpilsētas iespējas!
 • Līga Kugrēna
  +6 +6 0

  Līga Kugrēna

  Tas ir jauki, man prieks, ka Smiltenē ir strūklaka, paldies Smiltenes domei, bet - ne vārda, kurš ir šīs strūklakas autors!!! Strūklakas meistars ir ielicis lielu darbu, izdomu un savu laiku, lai tāda strūklaka taptu, bet viņu pat nepiemin....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl