Evita Bandere

Autors: Evita Bandere

Komentāri
Kanādietis apceļo pasauli kopā ar bijušās draudzenes vārda māsu
Foto: jordanaxani/Instagram

Džordans Aksani no Toronto nesen atgriezies no trīs nedēļu ilgās pasaules apceļošanas, kurā devās kopā ar meiteni, kuru sauc tāpat kā viņas bijušo draudzeni. Kādēļ gan vajadzētu pasauli apceļot kopā ar pilnīgi svešu meiteni?

Liga sākās brīdī, kad puisi bija pasūtījis un jau samaksājis par kopīgo ceļojumu, bet 28 gadus vecā Džordana un Elizabetes Galaheres attiecības sāka neatgriezeniski šķobīties. Pāris izšķīrās. Bet, lai nelaistu vējā naudu, ko Džordam bija samaksājis par Elizabetes iepriecināšanu, viņš tūkstošiem dolāru vērtajam ceļojumam aicināja atsaukties meiteni, kuru sauc tāpat kā viņa bijušo sirdsdāmu un kurai ir Kanādas pase. Pēc sludinājuma publicēšanas internetā pirmo 48 stundu laikā tas bija skatīts 40 milj. reižu. Starp potenciālajiem pasaules apceļotājiem bija arī tādi, kuri ir gatavi mainīt vārdu. Starp neskaitāmajiem pretendentiem Džordans izraudzījās Elizabeti Kvinnu Galaheri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāra ceļojums sākās Eiropā, trīs nedēļu laikā viesojoties Milānā, Prāgā, Taizemē, Bangkokā un Deli, bet sarežģījumi ar vizām pāra ceļojumu ”apturēja” Honkongā – neilgi pirms atgriešanās Ziemeļamerikā janvāra vidū.

”Ceļot kopā ar pilnīgu svešinieku varēt šķist dīvaina doma, bet gan Kvinnai, gan man šis ceļojums apkārt pasaulei bija neticama pieredze,” Aksani pastāstīja ABC News, norādot, ka ceļojuma laikā abi izbaudījuši kultūru atšķirību un satikušies ar neparastiem cilvēkiem.

Interesanti, ka jaunā dāma avantūrai ļāvās, neskatoties uz to, ka viņai ir pastāvīgas attiecības. Viesnīcās abi gulējuši atsevišķos numuriņos.

Par pasaules apceļošanas laikā piedzīvoto Džordans regulāri dalījās sociālajos tīklos. 

At the most terrifying bar in the world, Sky Bar, as featured in The Hangover Pt. II. #ahhhh! #TravelBrilliantly

A photo posted by Jordan Axani (@jordanaxani) on

Nu, pēc atgriešanās mājās, abi iecerējuši saglabāt draudzības saites.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl